Kinga Rusin dalej na wakacjach. Pozuje w bikini na oceanie. Piękniejszego ujęcia dawno nie widzieliśmy. "Wygląda pani jak bogini"

Kinga Rusin jest na rajskich wakacjach. Chwali się pięknymi zdjęciami w bikini. Fani są pod wrażeniem umięśnionej sylwetki.

Kinga Rusin wraz ze swoim partnerem Markiem Kujawą od kilku tygodni podróżują po świecie. Nie tylko wypoczywają na rajskich plażach, ale również rozwijają swój kosmetyczny biznes. Instagram dziennikarki pełen jest pięknych zdjęć z egzotycznymi krajobrazami. Oprócz tego gwiazda pokazuje również fotografie, na których pozuje w bikini. Nic dziwnego, ponieważ Rusin może pochwalić się smukłą i umięśnioną sylwetką.

Zobacz wideo

ZOBACZ TAKŻE: Kinga Rusin w obiektywie ukochanego. Sześciopak jak u Chodakowskiej! "Nie wiedziałam, że tyle mięśni jest na brzuchu"

Kinga Rusin w stroju kąpielowym. Fani są pod wrażeniem

Dziennikarka będąc na wakacjach, z pewnością świetnie się bawi. Nie tylko wypoczywa, ale również zwiedza i uprawia różne sporty. Na najnowszym zdjęciu widać, że postanowiła spróbować swoich sił na desce do pływania. Fotografie są piękne, ale uwagę fanów i tak przykuła jedna rzecz, czyli boskie ciało Kingi.

W komentarzach same komplementy.

Wielkie wow. Super zdjęcie. Nie mogę się napatrzeć.
Pani Kingo, to już są szczyty... Te foty to tak zwana "przeginka" i do tego ten brzuch. Boski.
Wygląda Pani jak bogini - czytamy.

Absolutnie się zgadzamy z internautami i czekamy na więcej zdjęć z wakacji. 

JP

Więcej o: