Brad Pitt od kilku lat jest skłócony z synem. Maddox nie uznaje go za swojego ojca

Brad Pitt może pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Niestety, nie można tego powiedzieć o jego życiu prywatnym. Wszystko przez konflikt z synem.

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta długo uchodził za wzorowy. Uczucie gwiazd nie przetrwało jednak próby czasu. Para rozwiodła się w kwietniu 2019 roku po kilkuletniej batalii sądowej. Aktorzy mają sześcioro dzieci i to właśnie o nie toczył się spór. Jak podają zagraniczne media, Maddox nie uznaje Brada Pitta za swojego ojca.

Maddox jest skłócony ze swoim ojcem 

Konflikt między ojcem a synem ciągnie się od pamiętnej sytuacji w samolocie z 2016 roku. Podczas lotu do Nicei Brad był pod wpływem alkoholu i wdał się w kłótnię z Angeliną. Maddox stanął w obronie matki, co nie spodobało się jego ojcu. Doszło do awantury, która miała zakończyć się rękoczynami. Niedługo po tym aktorka wniosła pozew rozwodowy.

Magazyn "Us Weekly" podaje, że podczas Bożego Narodzenia Maddox razem z młodszym bratem Paxem nie przyjęli zaproszenia na świąteczny obiad do ojca. Ich niechęć do Brada utrzymuje się nieustannie od trzech lat. Jak czytamy, Maddox jest natomiast bardzo blisko związany z Angeliną. Mimo wszystko Brad nie traci podobno nadziei na odbudowanie relacji z synem. 

Liczy na to, że jego syn dojrzeje i stanie mu się ponownie bliski - donosi źródło magazynu. 

Angelina Jolie i Brad Pitt byli najgorętszą parą Hollywood. Poznajcie historię ich miłości

Zobacz wideo