Brad Pitt od kilku lat jest skłócony z synem. Maddox nie uznaje go za swojego ojca

Brad Pitt może pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Niestety, nie można tego powiedzieć o jego życiu prywatnym. Wszystko przez konflikt z synem.

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta długo uchodził za wzorowy. Uczucie gwiazd nie przetrwało jednak próby czasu. Para rozwiodła się w kwietniu 2019 roku po kilkuletniej batalii sądowej. Aktorzy mają sześcioro dzieci i to właśnie o nie toczył się spór. Jak podają zagraniczne media, Maddox nie uznaje Brada Pitta za swojego ojca.

Maddox jest skłócony ze swoim ojcem 

Konflikt między ojcem a synem ciągnie się od pamiętnej sytuacji w samolocie z 2016 roku. Podczas lotu do Nicei Brad był pod wpływem alkoholu i wdał się w kłótnię z Angeliną. Maddox stanął w obronie matki, co nie spodobało się jego ojcu. Doszło do awantury, która miała zakończyć się rękoczynami. Niedługo po tym aktorka wniosła pozew rozwodowy.

Magazyn "Us Weekly" podaje, że podczas Bożego Narodzenia Maddox razem z młodszym bratem Paxem nie przyjęli zaproszenia na świąteczny obiad do ojca. Ich niechęć do Brada utrzymuje się nieustannie od trzech lat. Jak czytamy, Maddox jest natomiast bardzo blisko związany z Angeliną. Mimo wszystko Brad nie traci podobno nadziei na odbudowanie relacji z synem. 

Liczy na to, że jego syn dojrzeje i stanie mu się ponownie bliski - donosi źródło magazynu. 

Angelina Jolie i Brad Pitt byli najgorętszą parą Hollywood. Poznajcie historię ich miłości

Zobacz wideo

Więcej o:
Komentarze (55)
Brad Pitt od kilku lat jest skłócony z synem. Maddox nie uznaje go za swojego ojca
Zaloguj się
 • minkat

  Oceniono 48 razy 40

  dla mnie szokujaca byla wiadomosc, ze Maddox idzie na studia. na biochemie na koreanskim uniwersytecie. w tym celu nauczyl sie jezyka koreanskiego.
  olbrzymia wiekszosc celebryckich dzieci zostaja "aktorami", "modelkami", "influencerami", a te brzydsze "fotografami" i odcinaja kupony od slawy rodzicow, a tu takie cos. nigdy bym sie tego po zadnym z dzieci Angeliny nie spodziewala. ale to znaczy, ze ona i Brad zrobili cos jak trzeba.

 • valla

  Oceniono 32 razy 20

  Przecież nim.nie jest :)

 • Gość: Miodek

  Oceniono 21 razy 9

  nie uznaje ZA ojca,
  nie traktuje JAKO ojca

 • Gość: podpis

  Oceniono 24 razy 8

  no bo nim nie jest?? niewdzięcznik

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 37 razy 7

  Zamiast być wdzięcznym, że los dał mu w sumie takich znanych bogatych rodziców( ojca), to jeszcze śmie być niewdzięcznym. Zapomina chłoptyś gdzie jego rodzinne miejsce w szyku. Wydaje mi się ewidentny brak wychowania przez Angelina i Brada- za słodkie życie miał gó...arz.

 • Gość: mati

  Oceniono 9 razy 5

  ale pieniadze pewnie bierze.. to tak samo jak w Polsce. Możesz nie być ojcem dziecka, ale sędzina orzeknie, że dla dobra dziecka masz płacić.

 • asr1

  Oceniono 19 razy 5

  Jest adoptowany więc ma prawo wyboru a ta wiedźma swoje też zrobiła, Brad daj na msze, ze pozbyłeś się wariatki.

 • wesslingharald

  Oceniono 6 razy 4

  Takie, albo i gorsze rzeczy dzieją się każdego dnia również w naturalnych (biologicznie) rodzinach. Ale jeżeli sprawy przybierają taki obrót w tego typu "nowoczesnej, kolorowej, postępowej rodzinie" to jest to podwójna porażka. :/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX