On milioner, ona znana dziennikarka. Choć początki nie były łatwe, to miłość Agnieszki i Piotra Woźniaka-Staraka była jak z bajki

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak 27 września obchodziliby trzecią rocznicę ślubu.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Z soboty na niedzielę (17-18 sierpnia) pływał motorówką po jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Producentowi towarzyszyła 27-letnia mieszkanka Łodzi. Niestety, ich motorówka wywróciła się podczas skręcania. Kobieta o własnych siłach dopłynęła do brzegu. Ciało Piotra Woźniaka-Staraka odnaleziono w czwartek 22 sierpnia.

Zobacz wideo

Zawodowo producent filmowy, prywatnie mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Poznali się w 2014 roku, na ślubnym kobiercu stanęli dwa lata później. Poznajcie historię ich miłości. 

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-StarakPiotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak KAPIF.pl

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak

Wkrótce obchodziliby trzecią rocznicę ślubu. Ich miłość była jak z bajki. Ona piękna, utalentowana. On - wykształcony milioner. Agnieszka Woźniak-Starak (wcześniej Szulim) poznała Piotra na imprezie w jego domu. Choć Piotr od początku starał się o serce Agnieszki, to ona długo kazała mu na siebie czekać. To natomiast ponoć imponowało milionerowi. 

Pamiętam, jak pierwszy raz go tutaj w tym domu (w Konstancinie) zobaczyłam. Przyjechaliśmy ze znajomymi, choć nie miałam na to ochoty. To była niedziela, wolny dzień i wtedy myślałam, że nie mam ochoty poznawać żadnego Staraka. Pamiętam, jak wyglądam, ale przede wszystkim uderzyło mnie to, że poznałam bardzo ciepłego mężczyznę. I potem z kolei nie miałam ochoty stąd wyjść, bo dobrze się czułam w jego towarzystwie. Taką roztaczał aurę wokół siebie i było mi tak dobrze. Minął rok albo i więcej od chwili, zanim zaczęliśmy się spotykać, a potem ciągle wpadałam na niego gdzieś na ulicy i w różnych dziwnych okolicznościach. (…) On ciągle mówił "czytaj znaki". To, że tak na siebie ciągle wpadamy, to jest znak - wyznała Agnieszka w wywiadzie dla "VIVY!".

Kiedy oficjalnie byli już parą, wyznali, że przez długi czas utrzymywali związek w tajemnicy, aby uchronić się przed wścibskimi mediami. W 2015 roku Piotr poprosił Agnieszkę o rękę. Zrobił to z rozmachem, ponieważ oświadczył się w blasku fleszy na dorocznym Balu TVN.

Dziennikarka powiedziała "tak". Ślub wzięli rok później w malowniczej Wenecji w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande, a przyjęcie weselne odbyło się w Pisani Moretta. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak wspomina bajeczny ślub w Wenecji. Jej mąż natomiast zdradził, co urzekło go w ukochanej

 27 września Agnieszka i Piotr obchodziliby trzecią rocznicę ślubu. 

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak Instagram

Mam wspaniałego męża, wiedziałam, że będzie zawsze przy mnie i zawsze będzie stał za mną murem. Reszta się nie liczy - mówiła o mężu Agnieszka.

DH, JP