Katarzyna Warnke na poruszającym zdjęciu ze Stramowskim. "Tak się poznaliśmy". To scena z castingu do ich pierwszego filmu. Co za chemia!

Katarzyna Warnke zrobiła prezent swoim fanom. Pochwaliła się namiętnym zdjęciem z Piotrem Stramowskim. To właśnie wtedy wpadli sobie w oko.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski tworzą dziś jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Aktorski duet pobrał się w 2016 roku, a obecnie zakochani odliczają tygodni do narodzin swojego pierwszego dziecka. Kasia postanowiła właśnie przypomnieć fanom, w jakich okolicznościach poznała się z Piotrem.

Pięć lat temu aktorzy brali udział w castingu do filmu "W spirali". Ostatecznie obydwoje dostali rolę w tej produkcji. Grali w niej małżeństwo przechodzące kryzys, jednak podczas wspólnej pracy zrodziło się między nimi uczucie. Kasia Warnke postanowiła przypomnieć internautom moment, w którym poznała swojego przyszłego męża. Opublikowała na Instagramie kadr z castingu.

First look, Zdjęcie z castingu do filmu "W spirali". Tak się poznaliśmy – napisała Warnke. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów aktorskiej pary

Nic dziwnego, że fani zachwycili się tą niezwykłą fotografią. W komentarzach pojawił się zachwyt i gratulacje, że po tylu latach wciąż się kochają.

To spojrzenie, ta iskierka, ta miłość…
Samo patrzenie na to zdjęcie wywołuje dreszcze
Widać, że coś z tego musiało wyjść. Miłość od pierwszego wejrzenia - czytamy w komentarzach

Co ciekawe, Katarzyna Warnke jakiś czas temu w rozmowie z Plotkiem twierdziła, że była zazdrosna o Piotra Stramowskiego w "Pitbullu". Czyżby bała się, że inna aktorka może zawrócić mu w głowie?

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (18)
Katarzyna Warnke pokazała poruszające zdjęcie ze Stramowskim. "Tak się poznaliśmy". To scena z castingu do ich pierwszego filmu. Co za chemia!
Zaloguj się
 • Gość: 009

  Oceniono 14 razy 14

  "W komentarzach pojawił się zachwyt i gratulacje, że po tylu latach wciąż się kochają."
  LOL

 • wichura

  Oceniono 9 razy 5

  Gdyby jeszcze aktorami choćby solidnymi byli...

 • Gość: roy

  Oceniono 5 razy 1

  beztalencie wyjątkowe chyba na równi z Muchą dawanie jakiejś roli tej Warnke to pewna 100% wtopa

 • mondokane

  0

  coś mu to żarcie nie smakuje ;-)

 • zalep

  Oceniono 4 razy 0

  A oni to kto?

 • walgierz

  Oceniono 8 razy 0

  No i wtedy wyglądał jak człowiek, teraz zarośnięty nie ma czasu się ogolić, wygląda jak stary dziad, do straszenia dzieci.

 • sskrytykrytyk

  Oceniono 8 razy 0

  Aktorzy... oboje! Chyba po szkole aktorskiej. Chyba nauczeni GRANIA! Udawania emocji, udawania uczuc, udawania wszystkiego tak zeby widz uwierzyl. Czytając te żenujące komentarze widac ze sie dobrze nauczyli grać! ;) pustostan umysłowy szanownych komentatorów mnie poraża!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX