Wypadek na jeziorze Kisajno, zaginął mężczyzna. Nieoficjalnie: To Piotr Woźniak-Starak. Nowe informacje: Akcja poszukiwawcza została przerwana

Od kilku godzin trwają poszukiwania 39-letniego mężczyzny, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Z nieoficjalnych informacji Gazeta.pl wynika, że jest nim producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

Do zdarzenia miało dojść w nocy z soboty na niedzielę. Jak podaje Gazeta.pl, motorówkę dryfującą na jeziorze Kisajno zauważyli rybacy, którzy powiadomili policję. Funkcjonariusze dotarli do 27-latki, której udało się uratować i już znajdowała się na brzegu. Dowiedzieli się, że płynęła ona z 39-letnim mężczyzną, który wypadł za burtę. Jak się dowiedzieliśmy, obecnie trwają jego poszukiwania. Do akcji zaangażowane są środki nie tylko lądowe, lecz także powietrzne.

Wypadek na jeziorze Kisajno. Nieoficjalnie - to Piotr Woźniak-Starak

Poszukiwania będą trwały aż do skutku - mówi w rozmowie z Plotek.pl asp. Iwona Chruścińska z Komendy Powiatowej Policji w Giżycku.

Dowiedzieliśmy się, że nie udało się zakończyć akcji, a poszukiwania zostaną wznowione rano. Jak wiadomo, poszukiwanym mężczyzną jest 39-latek, mieszkaniec Warszawy. Nie udało nam się skontaktować z prokuratorem, jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji portalu Gazeta.pl, poszukiwanym mężczyzną może być producent filmowy Piotr Woźniak-Starak, prywatnie mąż dziennikarkiAgnieszki Woźniak-Starak. Co więcej, na profilu dziennikarki pojawiło się niedawno pojawiło się zdjęcie z Mazur, co świadczy o tym, że mogła przebywać tam razem z mężem.

Z ostatniej chwili: prokuratura potwierdza - zaginiony mężczyzna to Piotr Woźniak-Starak > > >

Piotr Woźniak-Starak świętował urodziny... w gipsie:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: