Dziś Woźniak-Starak uchodzi za ikonę stylu, a 13 lat temu? "Nie do poznania". Jej stare zdjęcie przypomniał dziennikarz TVP

Agnieszka Woźniak-Starak jeszcze kilkanaście lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Trzeba przyznać, że jej styl uległ sporej zmianie.

Agnieszka Woźniak-Starak pracuje w mediach już od paru ładnych lat. W międzyczasie zmieniła nie tylko stację, ale też swój styl. O tym, jak prowadząca "Big Brothera" wyglądała ponad 10 lat temu, przypomniał ostatnio Mateusz Szymkowiak, dziennikarz TVP.

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak 13 lat temu

W 2013 roku prezenterka przeszła z TVP do TVN. W Telewizji Polskiej uchodziła za jedną z największych gwiazd. Była gospodynią programów takich jak: "Kawa czy herbata", "Pytanie na Śniadanie" czy "Bitwa na głosy". W nowej stacji bardzo szybko na nowo wyrobiła swoje nazwisko. To właśnie Woźniak-Starak prowadzi dwa najpopularniejsze programy TVN, czyli "Amerykę Express" i wspomnianego już "Big Brothera".

Dziś 41-latka często jest nazywana "ikoną stylu", ale jeszcze parę lat temu jest stylizacje było nieco bardziej... oryginalne. Za czasów pracy w TVP Agnieszka Woźniak-Starak nie bała się eksperymentować z modą i makijażem. O niektórych stylizacjach pewnie chciałaby zapomnieć, ale od czego są znajomi, którzy lubią przypominać stare zdjęcia.

 

Ostatnio Mateusz Szymkowiak z TVP wrzucił do sieci zdjęcie z Krajowych Eliminacji do Eurowizji sprzed 13 lat. Jest na nim z Agnieszką Woźniak - Starak. Prezenterka ma na sobie niebieską kreację z głębokim dekoltem i korale w tym samym kolorze. Uwagę zwraca też krzykliwy makijaż i modna wówczas fryzura z grzywką. Pod fotką zaroiło się od komentarzy.

Nie do poznania.
Hit!
Hahaha, ale czad - czytamy.

To się dopiero nazywa metamorfoza.

Więcej o: