Piotr Woźniak-Starak zaginął po wypadku na jeziorze Kisajno. Kim jest pasierb miliardera, mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak, według nieoficjalnych informacji, zaginął po wypadku na jeziorze Kisajno. Kim jest mąż Agnieszki Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak są małżeństwem od 2016 roku. Para ślub wzięła w Wenecji, ale na Mazurach, w jednej w kilku posiadłości należących do rodziny Staraków, odbyło się ich huczne wesele. Według nieoficjalnych informacji syn miliardera właśnie na jeziorze Kisajno, przy którym położona jest posiadłość, miał wypaść z motorówki w nocy z soboty na niedzielę. Kim jest Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak - mąż dziennikarki, pasierb miliardera

Piotr Woźniak-Starak ma 39 lat i zaledwie miesiąc temu obchodził swoje kolejne urodziny. Prywatnie jest mężem jednej z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek i prezenterek w Polsce - Agnieszki Woźniak-Starak (wcześniej Szulim, po ślubie Agnieszka przejęła nazwisko męża). Jest też jednak pasierbem jednego z najbogatszych Polaków.

Piotr Woźniak-Starak od wielu lat związany jest ze światem filmu jako producent filmowy, jednak jego ojczym - Jerzy Starak - dorobił się fortuny w przemyśle farmaceutycznym - zarządza jedną z największych firm polskich, Polpharmą. Piotr nieszczególnie jednak ma zamiar iść w ślady ojczyma. Od lat pasjonuje się filmem i kieruje firmą producencką Watchout Studio. To m.in. dzięki jego wsparciu powstał film "Bogowie" czy "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Jego matka - Anna Woźniak-Starak - nie ustępuje w przedsiębiorczości mężowi. Jest właścicielką restauracji Belvedere, położonej w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Jak Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak poznali się?

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak są małżeństwem od niemalże trzech lat. Poznali się na jednej z imprez w domu Piotra Woźniaka-Staraka niedługo po tym, jak Agnieszka zakończyła swoje małżeństwo z Adamem Badziakiem. Od tamtego momentu wielokrotnie "wpadali" na siebie w przypadkowych momentach, co w końcu przerodziło się w związek.

Piotr poprosił Agnieszkę o rękę w 2015 roku podczas dorocznego Balu TVN. Prezenterka nie miała wątpliwości i powiedziała "tak". Ślub wzięli we wrześniu 2016 roku.

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki? Wypadek na jeziorze Kisajno

Zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami to właśnie Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany obecnie przez nurków na jeziorze Kisajno w okolicach posiadłości rodziny Staraków. Miał wypaść z motorówki w niedzielę nad ranem - policja otrzymała zgłoszenie o motorówce pływającej po jeziorze bez kierującego.