Zofia Zborowska pokazała nowe zdjęcie z sesji ślubnej. Na fotografii jeszcze lepiej widać jej suknię. Fani zachwyceni: Aż mam ciary!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już po ślubie. Aktorka pochwaliła się nową fotografią z ceremonii.

Cóż to był za ślub! W miniony wtorek (13 sierpnia) Zofia Zborowska i Andrzej Wrona stanęli na ślubnym kobiercu. Zabawa weselna trwała do białego rana, a poprawiny... były równie huczne, o czym pisaliśmy TUTAJ. Informacją o ślubie jako pierwsi podzielili się nowożeńcy. Tuż po ceremonii opublikowali na Instagramie zdjęcie, na którym mieli już obrączki. Teraz Zborowska pochwaliła się nową fotografią prosto ze ślubnej sesji. 

Zofia Zborowska pokazała nowe zdjęcie ze ślubu

Zosia opublikowała w sieci przepiękną fotografię, na której jeszcze lepiej można przyjrzeć się jej sukni ślubnej. A podpisała ją jedynie: 

#rozmaŻona.
 

Fani na widok nieopublikowanego wcześniej zdjęcia nie mogli wyjść z zachwytu. Zasypali Zosię i Andrzeja mnóstwem komplementów i życzeń

Jesteście najlepsi!
Jak pięknie.
Co to był za ślub, o matko! Nie wiem, czy tylko ja widziałam to, jak Pan Młody patrzy z prawdziwą miłością na Panią Zborowską? Aż mam ciary, mówię serio!
Patrzeć na was to największa radość. Dziękuję, że mogłam zobaczyć fragmenty z waszych zaślubin - brzmią komentarze internautów.

Oj, tak. Musimy się zgodzić. To był naprawdę piękny ślub. Zresztą sami zobaczcie: 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: