Liam Hemsworth zobaczył zdjęcia Miley z kochanką. Jego reakcja mogła być tylko jedna. "Ma złamane serce"

Liam Hemsworth pozornie jest opanowany i pogodzony z losem, ale tak naprawdę ma złamane serce. Podobno szczególnie źle zniósł widok swojej (jeszcze) żony całującej się z kochanką.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha należy już do przeszłości. Para ogłosiła rozstanie po kilku miesiącach małżeństwa, pisząc w oficjalnym oświadczeniu, że "obydwoje chcą skupić się na karierze". Tak naprawdę mówi się jednak, że Miley nie czuła się dobrze w małżeństwie i nie widziała się też w roli matki, podczas gdy Liam marzył już o zostaniu ojcem. Choć trudno stwierdzić, ile w tych plotkach jest prawdy, to nie ulega wątpliwości, że na wszystkich zdjęciach od rozstania Liam wygląda na mocno przybitego, podczas gdy Miley imprezuje i doskonale się bawi w towarzystwie Kaitlynn Carter.

Liam Hemsworth jest załamany

Aktor zobaczył zdjęcia Miley całującej się z Kaitlynn krótko po rozstaniu i - według źródeł serwisu PageSix.com  - bardzo źle to zniósł.

Te zdjęcia złamały mu serce. Oni wciąż są małżeństwem i naprawdę się kochali, ale Miley jest bardzo niedojrzała. Zawsze była.

Z drugiej strony nie jest podobno prawdą, że Miley zdradzała Liama. "People" donosi, że wokalistka walczyła o małżeństwo i dopiero po podjęciu decyzji o rozstaniu rzuciła się w wir imprez z Kaitlynn.

Fani pary nadal wierzą, że to chwilowa separacja i do rozwodu nie dojdzie. W końcu Miley i Liam przyzwyczaili do tego, że ciągle się rozstają i schodzą. Przypomnijmy, że byli razem z przerwami aż 10 lat, a jak na standardy Hollywood to całkiem sporo. A tak bawili się na swoim przyjęciu weselnym:

Zobacz wideo

WJ

Więcej o: