Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Wzrosło za to poręczenie majątkowe. Teraz dziennikarz musi wpłacić ogromną kwotę

Kamil Durczok decyzją Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim nie trafi do aresztu. Jednocześnie wzrosło poręczenie majątkowe z 15 tys. zł do 100 tys. zł.

Pod koniec lipca Kamil Durczok spowodował kolizję na autostradzie A1. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu, a w wydychanym powietrzu miał 2,6 promila. Jak donosiły tabloidy, miał pić przez cztery dni. Po wypadku tłumaczył, że wsiadł za kierownicę, ponieważ czuł, że może prowadzić auto. Gdy doszedł do siebie, przeprosił wszystkich za swoje zachowanie i wyraził skruchę. Były gwiazdor TVN miał trafić do aresztu, jednak do rozprawy będzie cieszył się wolnością.

Kamil Durczok nie trafi do aresztu

Dziś okazało się, że dziennikarz nie trafi do aresztu. Sąd w Piotrkowie Trybunalskim rozpatrzył zażalenie prokuratury, która uważała, że powinien trafić do aresztu tymczasowego. Sędzia uznał, że nie ma podstaw do stosowania wobec Durczoka najsurowszego środka zapobiegawczego (choć grozi mu 12 lat więzienia). Jak poinformowano, ta decyzja jest ostateczna i nie ma możliwości odwołania się od niej.

Jeszcze niedawno Kamil Durczok brylował na salonach ze swoją byłą ukochaną. Wydawało się, że po głośnej aferze w TVN dziennikarz odbił się wreszcie od dna.

Zobacz wideo

Oprócz tego Sąd Okręgowy zarządził zwiększenie do 100 tysięcy złotych poręczenie majątkowe. Poza tym dotychczas ustalone środki zapobiegawcze pozostają bez zmian. I tak jak do tej pory dziennikarz nie może opuszczać kraju i ma dozór policyjny.

Kamil Durczok - kolizja

Kamil Durczok ma postawione dwa zarzuty: kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Tabloidy dotarły do informacji, że nie jechał sam i towarzyszyła mu 20-letnia kobieta. Poza tym miał mieć przy sobie broń. Wciąż nie są znane wyniki badań toksykologicznych, które mają wykazać, czy był pod wpływem substancji odurzających. Podaje się, że będą one gotowe 20 sierpnia.

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Kamil Durczok nie trafi do aresztu. Wzrosło za to poręczenie majątkowe. Teraz dziennikarz musi wpłacić porządną sumę
Zaloguj się
 • Gość: emm

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli ma problem alkoholowy, to to że nie poniesie po raz kolejny odpowiedzialności w jakiś sposób tylko umocni w nim chęć picia i spotęguje utratę kontroli nad swoim życiem. Gościu kompletnie pijany z legalną bronią? Przejechał pół Polski? Powinien być sądzony jak normalny obywatel a kary finansowe to nie są kary adekwatne dla K.D.

 • Gość: Hanys

  Oceniono 6 razy 2

  Ech Chopie ze ślonska po co ci to było. Po pierona żeś włazil łozarty do auta

 • Gość: anty tvn 222

  Oceniono 1 raz 1

  Durczok,Kaliszowa [2,5 promila] ,Najsztub,Cimoszewicz.Ku..a nadzwyczajna pijacka kasta!!!

 • topjar

  Oceniono 3 razy 1

  oj Kamilek i Rurek ci nie pomoże i dziewczyny też nie, bo na okruszkach na stole musiały cierpieć
  wszyscy przeciw, nie wiem jak mogę pomóc?

 • Gość: Jacek

  0

  Durczok to kawał drania
  to delikatne określenie jego osoby wydaje mu się ze jak jest celebryta to wszystko mu wolno nie zwraca uwagi na nikogo na nic ma gdzieś bezpieczeństwo innych traktuje innych jak śmiecie teraz jeszcze dochodzi afera z podrobionymi podpisami na weksla ja bym sukinsyna wsadził do więzienia na długie lata tam jego miejsce.

 • Gość: Wiola

  0

  a co z pijanymi Rabinami ?

 • Gość: Zorro

  0

  Nic nie piszą, na jak długo ma zatrzymane prawo jazdy. A może mu nie zatrzymali?

 • Gość: Zibi

  Oceniono 2 razy 0

  frajer, kto mu dał pozwolenie na guna?

 • Gość: Wiem gdzie żyję

  Oceniono 1 raz -1

  A co z Biskupem który miał 3,2promila i swoim BMW skosił dwa słupy na rondzie?
  Durczok wyjdzie z tej nagonki bez karny i zarzada odszkodowania za gó... warte zarzuty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX