Anna Wendzikowska zadebiutowała w roli prowadzącej "DD TVN". Opinie widzów? Mocno podzielone

Wakacyjne wydanie "Dzień Dobry TVN" poprowadziła Anna Wendzikowska. Dziennikarka współprowadziła "śniadaniówkę" wraz z Piotrem Kraśko. Jak sobie poradziła? W tej kwestii zdania są podzielone.

W ostatnim czasie w "Dzień Dobry TVN" miało miejsce sporo zmian. Ze "śniadaniówki" odeszli Magda Mołek oraz Marcin Meller. Pojawiło się jednak zastępstwo i to dość liczne, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jedną z nowych prowadzących "DDTVN" została Anna Wendzikowska. Dziennikarka swój debiut zaliczyła u boku Piotra Kraśki. Jak jej poszło? Widzowie nie są jednogłośni. 

"Dzień Dobry TVN". Anna Wendzikowska debiutuje w nowej roli

Wendzikowska poprowadziła poniedziałkowe wydanie "Dzień Dobry Wakacje". Widzowie postanowili ocenić jej debiut w nowej roli. Gdy więc na instagramowym profilu programu pojawiło się zdjęcie Wendzikowskiej i Kraśko, pojawiły się także komentarze internautów. Nie brakuje zachwytów nad dziennikarką, ale są też i słowa krytyki. 

Super Pani Aniu! Proszę zostać już na stałe w "DDTVN". 
O matko, Anna Wendzikowska była akurat wtedy, kiedy nie mogę oglądać. No nic, mam nadzieję do zobaczenia wkrótce. 
Niestety, ale Pani Ania jest bardzo zarozumiała i antypatyczna. Nie jest to dobra prowadząca.
Pan Piotr, klasa i inteligencja a Pani Ania, no cóż .... nawet sam dźwięk głosu, nie można tego słuchać - czytamy.
 

Dodajmy, że z ostatnich doniesień mediów wynika, iż nowi prowadzący, którzy teraz pojawią się w "Dzień Dobry Wakacje", powalczą o stałą posadę w "śniadaniówce". Myślicie, że uda się to Wendzikowskiej?

Wendzikowska jest dziennikarką, ale jej córka może zostać piosenkarką. Zobaczcie, jak śpiewa.

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.