Anna Wendzikowska zadebiutowała w roli prowadzącej "DD TVN". Opinie widzów? Mocno podzielone

Wakacyjne wydanie "Dzień Dobry TVN" poprowadziła Anna Wendzikowska. Dziennikarka współprowadziła "śniadaniówkę" wraz z Piotrem Kraśko. Jak sobie poradziła? W tej kwestii zdania są podzielone.

W ostatnim czasie w "Dzień Dobry TVN" miało miejsce sporo zmian. Ze "śniadaniówki" odeszli Magda Mołek oraz Marcin Meller. Pojawiło się jednak zastępstwo i to dość liczne, o czym pisaliśmy TUTAJ. Jedną z nowych prowadzących "DDTVN" została Anna Wendzikowska. Dziennikarka swój debiut zaliczyła u boku Piotra Kraśki. Jak jej poszło? Widzowie nie są jednogłośni. 

"Dzień Dobry TVN". Anna Wendzikowska debiutuje w nowej roli

Wendzikowska poprowadziła poniedziałkowe wydanie "Dzień Dobry Wakacje". Widzowie postanowili ocenić jej debiut w nowej roli. Gdy więc na instagramowym profilu programu pojawiło się zdjęcie Wendzikowskiej i Kraśko, pojawiły się także komentarze internautów. Nie brakuje zachwytów nad dziennikarką, ale są też i słowa krytyki. 

Super Pani Aniu! Proszę zostać już na stałe w "DDTVN". 
O matko, Anna Wendzikowska była akurat wtedy, kiedy nie mogę oglądać. No nic, mam nadzieję do zobaczenia wkrótce. 
Niestety, ale Pani Ania jest bardzo zarozumiała i antypatyczna. Nie jest to dobra prowadząca.
Pan Piotr, klasa i inteligencja a Pani Ania, no cóż .... nawet sam dźwięk głosu, nie można tego słuchać - czytamy.

Dodajmy, że z ostatnich doniesień mediów wynika, iż nowi prowadzący, którzy teraz pojawią się w "Dzień Dobry Wakacje", powalczą o stałą posadę w "śniadaniówce". Myślicie, że uda się to Wendzikowskiej?

Wendzikowska jest dziennikarką, ale jej córka może zostać piosenkarką. Zobaczcie, jak śpiewa.

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (55)
Anna Wendzikowska zadebiutowała w roli prowadzącej "DD TVN". Opinie widzów? Mocno podzielone
Zaloguj się
 • Gość: Widz J.

  Oceniono 71 razy 61

  Ona ma zwyczajnie brzydką barwę głosu, a artykulację głosu bulgoczocą i gadłową, do tego wadę wymowy i marną dykcję, a przeze wszystkim jest po prostu niesympatyczna, wyniosłą, nadęta, zarozumiała..nawet jak udaje milusią ( do gwiazd filmowych) i szczerzy się jest plastikowa, fałszywa, nie budzi sympatii i zaufania. Kto ją wcisnął do tv?? Ona sie nie nadaje, po prostu. Drogie stroje, operacje plastycz, doczepiane włosy i rzęsy, lans na instagramie, chwalenie się luxusowym życiem i chudą sylwetka ostro obrobioną filtrami i retuszem, nie nadrobią jej wrodzonych braków.

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 61 razy 49

  Wendzikowska i Kraśko to mniej więcej taka para dziennikarska jak Cichopek i Gajos aktorska.

 • Gość: mika

  Oceniono 49 razy 43

  Ona ma coś z głosem, jak jej słucham to muszę łapać powietrze. Okropność.

 • Gość: Bartek

  Oceniono 31 razy 23

  Nie mogę słuchać tego głosu,działa mi na nerwy i ten szczuczniów uśmiech czy jest powód czy nie.Uważam,jako widz, że nie to miejsce dla tej pani mimo, że nie mam nic przeciwko niej.

 • Gość: mmmmmmm

  Oceniono 31 razy 23

  Tragedia, na siłę chciala byc dowcipna ale to nie wychodziło.... jak dla mnie nie nadaje sie wogole

 • andrzej2310

  Oceniono 17 razy 15

  Długo nie poprowadzi. Jak Gardias.

 • Gość: fonetyka

  Oceniono 11 razy 11

  Ta Pani jest zapewne miła w prywatnym życiu.Ale czy powinna publicznie występować? Duża praca z logopedą, foniatrą....z kimś od emisji głosu. Ma mniej drażniący głos niż jej koleżanka Agnieszka Jastrzębska. Może obie powinny najpierw przejść próbę mikrofonową. No bo głos Pani Agnieszki jest straszliwie skrzeczący. Dlaczego zatrudniacie ludzi z defektami mowy?

 • Gość: Oko

  Oceniono 13 razy 11

  Widziałem kilka sekund i przełączyłem. Ona jest beznadziejna, sztuczna i piszczy . W tym samym czasie w "pnś" Nowakowska z Nowickim prowadzili miłe i ciepłe rozmowy, więc tvn jest znowu w tyle.

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 11

  czy tvn nie może pokusić się o nowe twarze, nie przepadam za tv polską ale na głowę bije w śniadaniówce. tam powiew świeżości

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX