Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" miała wypadek na hulajnodze elektrycznej. "Więcej na coś takiego nie wsiądę"

Iwona Cichosz była jedyną niesłyszącą uczestniczką w historii "Tańca z gwiazdami". Aktorka opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Opisała w nim wypadek, któremu uległa.

Iwona Cichosz skradła serca widzów "Tańca z gwiazdami". Rudowłosa piękność w siódmej edycji tanecznego show zajęła drugie miejsce. Tańczyła wyśmienicie i nikogo nie dziwiła jej wysoka pozycja. Jednak na podziw zasługiwał fakt, że jest osobą niesłyszącą. Ostatnio gwiazda uległa wypadkowi na hulajnodze elektrycznej. Ze szczegółami opisała przebieg zdarzenia.

Iwona Cichosz uległa wypadkowi

Aktorka jest niezwykle aktywną osobą. Często chwali się, że nie wyobraża sobie życia bez sportu. Kilka dni razem ze swoim narzeczonym, Trulsem Yggesethem, wybrała się na wieczorną przejażdżkę hulajnogą elektryczną. Niestety, zakończyła się ona wypadkiem.

Wzięliśmy oboje hulajnogi elektryczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię, by uchronić resztę ciała - zaczęła swój wpis Iwona.
 

Co ciekawe, Cichosz pojechała do szpitala...Uberem. Pobyt na izbie przyjęć nie należał do zbyt przyjemnych. Zanim Iwoną zajął się lekarz, minęły dwie godziny. Zdenerwowało to jej partnera.

Pół godziny później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realiów...

Po badaniach okazało się, że aktorka ma pękniętą kość w ramieniu. Na szczęście w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie ukochanego.

Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja. Bo ja zawsze lubię być niezależna, a tu nie ma zmiłuj się. Jedna ręka nieruchoma i nagle większość czynności nie potrafię zrobić i czuję taką bezsilność... - dodała.

Iwona Cichosz zaapelowała też do swoich fanów, by korzystali z hulajnóg z rozwagą.

Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę, uważajcie na siebie i jeśli możecie, to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam.

Iwonie życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do formy!

"Taniec z gwiazdami" od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Jednak taneczne show to nie tylko wyreżyserowany spektakl, to także miejsce, które połączyło ze sobą niektórych uczestników na dłużej.

Zobacz wideo

AD