Ronaldo odbiera kolejną nagrodę, a my patrzymy na jego partnerkę. Opięta stylizacja podkreśliła jej zaokrąglony brzuszek. Ciąża?

Cristiano Ronaldo odebrał kolejną nagrodę "Marca Legend Award". Towarzyszyła mu ukochana, Georgina Rodriguez.

Cristiano Ronaldo odebrał kolejną nagrodę. Tym razem został doceniony za to, że podczas swojej sportowej kariery dokonał wielkich rzeczy. Nie ukrywa, że jest z tego powodu bardzo dumny i czuje się zaszczycony, że to właśnie do niego trafiła "Marca Legend Award".

Mimo że Christiano Ronaldo najlepsze lata ma już za sobą, wciąż jest gwiazdą piłki nożnej. Zobacz, jak w minionym sezonie strzelał bramki. Finezja!

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo zostanie ojcem?

Razem z partnerką, Georginą Rodriguez, szczęśliwi pozowali na ściance. Jednak naszym zdaniem mają kolejny powód do radości. Na 99 proc. po raz kolejny zostaną rodzicami! Naszą uwagę zwraca brzuch ukochanej piłkarza, który podkreśliła obcisła sukienka. Jest on nieco wypukły i wygląda jak ciążowy. Choć istnieje też możliwość, że po prostu się najadła. :)

Cristiano Ronaldo z ukochanąCristiano Ronaldo z ukochaną EAST NEWS

Co prawda, zakochani nie mówią głośno o tym, czy ich rodzina się powiększy, jednak gdyby tak było, to do ich rodziny dołączyłoby piąte dziecko. Ronaldo jest już ojcem 9-letniego syna, Cristiano Juniora, którego urodziła tajemnicza kobieta. Ma też 2-letnie bliźniaki, urodzone przez surogatkę: córkę Evę oraz syna Mateo. Najmłodsza córka Alana, której matką jest Georgina, również ma 2 lata.

Piłkarz sam zapowiedział, że marzy, żeby mieć dużą rodzinę. Planuje mieć w sumie 7. dzieci. Jak wiadomo, jest to jego szczęśliwa liczba. Tak więc szanse na to, że niedługo zostanie ponownie ojcem, są bardzo prawdopodobne. Jeśli faktycznie spodziewają się dziecka, to serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o: