Cristiano Ronaldo po zdobyciu mistrzostwa Włoch bawił się pucharem. W pewnym momencie uderzył nim... syna [WIDEO]

Cristiano Ronaldo po raz pierwszy w swojej karierze zdobył mistrzostwo Włoch. W tym ważnym momencie towarzyszył mu najstarszy syn. Niestety, w pewnym momencie tata uderzył go w głowę pucharem.

Cristiano Ronaldo, Wojciech Szczęsny i reszta piłkarzy Juventusu w kwietniu mieli prawdziwe powody do radości. Pod koniec miesiąca przed własną publicznością pokonali Fiorentinę 2:1 i tym samym po raz ósmy z rzędu zostali mistrzami Włoch. Jednak ten dzień nie najlepiej może wspominać syn napastnika, Cristiano Junior.

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo uderzył syna pucharem

Na nagraniu, które dopiero 19 maja pojawiło się na Twitterze, widzimy, jak piłkarz bierze do rąk puchar. Obok niego stoją jego partnerka Georgina oraz 9-letni Cristiano. Napastnik najwyraźniej nie spodziewał się, że nagroda jest aż tak ciężka i najwidoczniej zaczęła mu wypadać z rąk. Zanim zorientował się, co się dzieje, jego syn został uderzony w okolice oka. Jako pierwsza zareagowała babcia, która w tym momencie stanęła za wnukiem. Pogładziła go po policzku. Na koniec nagrania widzimy, że Ronaldo był zdezorientowany.

Naszym zdaniem musiało to mocno zaboleć. Jednak mamy nadzieję, że nic poważniejszego się nie stało.

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Cristiano Ronaldo po zdobyciu Mistrzostw Włoch wymachiwał pucharem. W pewnym momencie uderzył nim... syna [VIDEO]
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 6

  nie wygląda jakby się tym przejął

 • Gość: Gabriela

  Oceniono 4 razy 4

  To jest najgorszy artykuł jako w zyciu przeczytalam. Tak okrutnie plytki. Cos potwornego co wy robicie zeby przyciagnac czytelnikow. Gosc niechcacy uderzyl syna, nawet nie ma potrzeby analizowania tego. Wypalacie ludziom styki w mozgu.

 • Gość: Mama Mo

  0

  to normalne, że puchar jest w domu piłkarza najważniejszy. Ojciec bohater - świętość. Spójrzmy zwykłym okiem, a nie jakiegoś pismaka, który szuka sławy! Zobaczcie, co prasa robi z Roksaną Węgiel i Wieniawą... próbują zniszczyć te dzieci. To są dzieci jeszcze! A są przedstawiane jako obiekt pożądania i wyśmiania. To jest sprawa rodziców, a nie prasy, jak te dzieci są opluwane.... masakra. Wstydźcie się.

 • Gość: Lutheran Hospital

  0

  To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@ gmail. com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem + 1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

 • Gość: Pamela

  Oceniono 2 razy 0

  Partnerka Cristiano? Dobre😂. To jest przykrywka dla geja, która za kasę odstawia przedstawienie.

 • Gość: Jan

  Oceniono 2 razy 0

  Najlepszemu piłkarzowi się może zdarzyć

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 0

  Mamuśka też nie wygląda, przejęła się bardziej kamerami. Prawidlowo zareagowała babcia, zdaje się, że też całkiem niechcący, bo stała na pozycji uniemożliwiającej jej obecność na zdjęciu, więc przemieszczała się bliżej niższego wnuczka i pozowała gdy uderzył go puchar trzymany przez ojca. To przede wszystkim próżne towarzystwo, choć można ich poniekąd zrozumieć. W końcu człowiek się wyróżnia, został dostrzeżony i nagrodzony. Mam nadzieję, że dziecku nic nie jest.

 • Gość: Sowa

  Oceniono 3 razy -1

  On się nie przejął , a jego pani tym bardziej , tylko ustawiala się do zdjęcia .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX