Marcela Leszczak pokazała się bez makijażu. Piękna, ale większe wrażenie robi zdjęcie z Miśkiem. Internauci: Jak Scarlett Johansson. Myśleliśmy, że to ona!

Myślicie, że Marcela Leszczak mogłaby zagrać Scarlett Johansson? Po TYM zdjęciu nie mamy już żadnych wątpliwości.

Misiek Koterski długo uchodził za jednego z naczelnych skandalistów polskiego show-biznesu. Do niedawna syn reżysera nie stronił od używek. Miewał też problemy z prawem. Wszystko zmieniło się jednak, gdy poznał Marcelę Leszczak - finalistkę trzeciej edycji "Top Model".

Tap Madl bez makijażu

Marcela, jak na modelkę przystało, jest bardzo aktywna na Instagramie. Zazwyczaj do zdjęć pozuje w pełnym makijażu. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i pokazała się w wydaniu saute.

Fani są zgodni i uważają, że Leszczak nie musi się malować, żeby wyglądać zjawiskowo.

Jesteś piękna!
W takim wydaniu najlepiej - piszą.

Trudno się z nimi nie zgodzić.

Marcela Leszczak jak Scarlett Johansson

Niedługo później Misiek Koterski zdradził na swoim profilu na Instagramie, że razem z ukochaną pracują nad filmem. Na fotorelacji z planu zdjęciowego pierwsze skrzypce grała Marcela Leszczak.

Aktor porównał ją do Scarlett Johansson. Czy na wyrost? Niekoniecznie. Też uważamy, że modelka przypomina gwiazdę z Hollywood. Podobnego zdania jest również wielu internautów, w tym Joanna Opozda.

Joanna Opozda komentuje urodę Marceli LeszczakJoanna Opozda komentuje urodę Marceli Leszczak Instagram/misiekkoterski

Podobne?

Więcej o:
Komentarze (10)
Marcela Leszczak pokazała się bez makijażu. Piękna, ale większe wrażenie robi zdjęcie z Miśkiem. Internauci: Jak Scarlett Johanson. Myśleliśmy, że to ona!
Zaloguj się
 • Gość: looz

  Oceniono 11 razy 9

  tyle, że przerobiona Marcela mało przypomina Marcelę

 • Gość: Hania do kochania

  Oceniono 10 razy 8

  Co wy macie z tymi porównaniami?! Kompleksy narodowe? Jak nie Megan Fox to Scarlett Johansson- akurat Scarlett jest mało urodziwa więc nie cieszyłoby mnie takie porównanie.

 • Gość: Paszcza

  Oceniono 4 razy 4

  Oczywiście, marzeniem każdej polskiej celebrytki jest porównanie do jakiejś zagranicznej odpowiedniczki. Mentalność parobka nie zginie w narodzie nigdy.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 3 razy 3

  Piękna i bestia normalnie ;)

 • Gość: A.

  Oceniono 2 razy 2

  Z tym, ze Scarlett to naturalne piękno...

 • Gość: Good luck

  Oceniono 1 raz 1

  Pal licho, czy podobna do Scarlet, pal licho, czy zrobiona. Najważniejsze, że pozytywną tworzą rodzinę, a Misiek przy niej odżył.

 • Gość: divi

  0

  ma na sobie makijaz naturalny... tzn podklad itd...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX