Jessica Mercedes organizuje ogromną imprezę urodzinową. Zagra na niej Kuba Karaś. To z nim całowała się kilka dni temu. Wystarczający dowód, że są parą?

Jessica Mercedes skończyła we wtorek 26 lat. Wiele wskazuje na to, że blogerka jest też zakochana. Ostatnio została przyłapana na namiętnych pocałunkach z muzykiem The Dumplings. Teraz pochwaliła się, że Kuba Karaś zagra na jej urodzinowej imprezie.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś z zespołu The Dumplings są ponoć parą już od pewnego czasu. Jednak dopiero kilka dni temu blogerka i muzyk zostali przyłapani na pocałunkach na warszawskim Pl. Zbawiciela. Mimo że na razie oficjalnie nie potwierdzili swojego związku, zdjęcia są jednoznaczne. Przy okazji 26. urodzin Jess zapowiedziała na Instagramie, że organizuje w weekend dużą imprezę. Wśród kilku artystów, którzy zagrają podczas wydarzenia, jest Karaś.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś są jednak parą?

Kuba Karaś jest młodszy od Jess o trzy lata. Jednak jak widać, różnica wieku wcale im nie przeszkadza. Na zdjęciach, które zrobili im paparazzi, widać jak namiętnie się całowali i czule patrzyli sobie prosto w oczy. Wcześniej influencerka była związana przez kilka lat Andrzejem Skowronem. Chłopak był od niej o siedem lat starszy.

Najwyraźniej Mercedes znalazła teraz szczęście u boku młodego muzyka. Para podobno była też widziana razem na Openerze. W najbliższy piątek odbędzie się huczna impreza urodzinowa blogerki, na której może się bawić nawet 400 osób. Jednym z muzyków, który będzie nakręcał zabawę jest Kuba Karaś. Przypadek?

Jessica Mercedes organizuje imprezę urodzinowąJessica Mercedes organizuje imprezę urodzinową Instagram

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.