Cezary Pazura pokazał syna! Fani aktora widzą go po raz pierwszy i są zachwyceni. "Maleńka Edyta!"

Syn Cezarego Pazury skończył siedem lat. I to właśnie z tej okazji aktor postanowił po raz pierwszy opublikować w sieci jego zdjęcie.

Cezary Pazura do tej pory bardzo mocno chronił prywatność swoich dzieci. Wszystko zmieniło się całkiem niedawno. Gdy jego córka Amelia skończyła 10 lat, aktor postanowił pochwalić się jej zdjęciem w sieci. Powód? Dziewczynka myślała, że tata się jej wstydzi i dlatego nigdy jej nie pokazał. Teraz przyszła natomiast kolei na syna Cezarego i Edyty, czyli Antoniego. Okazją również były urodziny. 

Zobacz wideo

Cezary Pazura pokazał syna

Antoni skończył bowiem siedem lat. Cezary postanowił więc złożyć mu życzenia za pośrednictwem Instagrama, a przy okazji opublikował jego przesłodkie zdjęcia. To mały przystojniak! Zresztą sami zobaczcie: 

 

W komentarzach oczywiście posypała się lawina życzeń urodzinowych, do których i my się dołączamy. Nie mogło jednak zabraknąć też i porównań. Oczywiście zdania są podzielone, aczkolwiek większa część internautów twierdzi, że Antoni to "czysta mama". 

O, jaki śliczny!
Maleńka Pazurka. 
Edyta ma klona - czytamy.

Również dostrzegacie podobieństwo? Nam jakoś trudno to stwierdzić, aczkolwiek jedno jest pewne - Antoni to prawdziwy słodziak. 

DH