Muniek Staszczyk trafił do szpitala. Koncerty wokalisty zostały odwołane. Jest oświadczenie

Muniek Staszczyk trafił do szpitala podczas pobytu w Londynie. Zostało w tej sprawie wydane oświadczenie, a najbliższe koncerty wokalisty zostały odwołane.

Muniek Staszczyk przebywa obecnie w jednym z londyńskich szpitali. Muzyk trafił tam ze względu na pogorszenie stanu zdrowia. Na tę chwilę nie są jeszcze znane dokładne przyczyny jego hospitalizacji. Jest oświadczenie. 

Muniek Staszczyk trafił do szpitala 

Wiadomo, że nagła choroba nie zagraża jego życiu. Mimo wszystko Muniek Staszczyk musi pozostać w szpitalu jeszcze przez kilka najbliższych dni. W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu czytamy także, iż najbliższe koncerty Muńka zostały odwołane. 

Muniek Staszczyk, lider zespołu T.Love, podczas krótkiego pobytu w Londynie z powodu nagłej choroby trafił do miejscowego szpitala, gdzie jest poddawany leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jednak z uwagi na stan zdrowia artysty jesteśmy zmuszeni do odwołania najbliższych koncertów.

Pod oświadczeniem zespołu pojawiło się już sporo komentarzy fanów muzyka. Nie brakuje życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, do których my oczywiście także się dołączamy. 

Gdy tylko pojawią się nowe informacje w sprawie stanu zdrowia Muńka Staszczyka, z pewnością o tym napiszemy. 

DH