Ewa Minge trafiła do szpitala. "Od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia". Przeszła poważną operację

Ewa Minge dodała niepokojący wpis na Instagramie. Projektantka w miniony weekend trafiła do szpitala we Wrocławiu, gdzie przeszła operację.

Ewa Minge od wielu lat zmaga się z problemami zdrowotnymi. Tym razem jednak było na tyle źle, że projektantka trafiła do szpitala.

Ewa Minge trafiła do szpitala

Ewa Minge w niedzielę trafiła do Akademickiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu - i to od razu na blok operacyjny. Choć nie podzieliła się, co konkretnie jej dolegało, wiadomo, że nie było to nic dobrego.

Życie czasem rzuca nas na kolana. Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu. I tylko na klęczkach dosłownie, dawało się to przetrwać. W niedziele trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia - napisała na Instagramie.
 

Ewa Minge musiała przejść operację, która zakończyła się sukcesem. A zaledwie tydzień temu projektantka pisała, że zdarza się jej korzystać z pomocy przyjaciółki fizykoterapeutki, która ratuje jej "pokiereszowany kręgosłup". Pewnym śladem co do dolegliwości jest również specjalizacja lekarza, który przeprowadził operację Ewy Minge. Jako chirurg proktolog dr Jerzy Rudnicki specjalizuje się w leczeniu schorzeń proktologicznych, czyli związanych z układem trawiennym.

Sama projektantka pisze, że jej wizyta w szpitalu to najpewniej jeden z efektów przeprowadzania remontu w kamienicy, którym zajmuje się od dłuższego czasu:

Jak widać mój organizm uznał, że skoro remontuje kamienicę, to da mi znać, czego gołym okiem nie dostrzegę.

Gwiazdy trzymają kciuki za zdrowie Ewy Minge

Pod pełnym emocji postem Ewy Minge na Instagramie swoje wsparcie wyrażają zaprzyjaźnione z nią gwiazdy - Grażyna Wolszczak, Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Racewicz czy Magda Steczkowska.

Mamy nadzieję, że Ewa Minge szybko wróci do zdrowia - i że zacznie się odrobinę chociaż bardziej oszczędzać!

Warto też wiedzieć, jak skutecznie wezwać pomoc:

Zobacz wideo