Martyna Wojciechowska chciała zrobić sobie zdjęcie z córką, ale Marysia nie ułatwiła jej tego zadania. Internauci pękają ze śmiechu. "Boskie"

Martyna Wojciechowska próbowała zrobić sobie zdjęcie ze swoją córką Marysią. Efektami ich wspólnej "sesji" pochwaliła się na Instagramie. Zdjęcia rozbawiły internautów do łez. Nas zresztą także!

Córka Martyny Wojciechowskiej bez wątpienia idzie w ślady mamy. Podróżniczka zabrała Marysię w góry, gdzie razem bardzo aktywnie spędzają czas. Wspinanie się nastolatka ma chyba w genach, o czym świadczą ostatnie zdjęcia, które Wojciechowska zamieściła w sieci. Umiejętności Marysi robią wrażenie. Jednak naszą uwagę bardziej przykuła ich wspólna sesja zdjęciowa, która nie wyszła chyba tak, jak planowała to Martyna. 

Zobacz wideo

Wojciechowska chciała sobie zrobić zdjęcie z córką. Wyszło zabawnie

Martyna udostępniła na Instagramie aż pięć zdjęć z Marysią, z który tylko jedno jest... "normalne". Na pozostałych nastolatka robi zabawne miny i widać, że przed aparatem czuje się jak ryba w wodzie. Sami zobaczcie: 

Kiedy próbujesz sobie zrobić zdjęcie z nastolatką - napisała jedynie podróżniczka.

Fani Wojciechowskiej byli mocno rozbawieni. Przyznali, że ich zdjęcia z dziećmi wyglądają podobnie, a dodatkowo docenili bliską więź Martyny i Marysi, którą nietrudno jest dostrzec na fotografiach. 

Fajnie, że macie między sobą taką więź i rozumiecie się, a wasze zainteresowania są podobne.
Boskie jesteście.
Super, że już możecie razem wędrować po górach, dzielić swoje pasje, to chyba największa radość - czytamy.

I my także zgadzamy się z powyższymi komentarzami. Widać, że Martyna ma świetny kontakt z córką. A z Marysi to chyba niezły rozrabiaka. ;) 

DH

Więcej o: