Córka Martyny Wojciechowskiej wygrała profesjonalne zawody sportowe. Pokonała rywali w dość nietypowej konkurencji. Mama pęka z dumy

Martyna Wojciechowska ma powody do dumy. Jej córka wygrała wymagające zawody sportowe. Marysia idzie w ślady mamy.

Martyna Wojciechowska nigdy nie ukrywała, że jej córka interesuje się sportem, podróżami i w jakimś stopniu chce naśladować swoją znaną mamę. Kilka dni temu Marysia wzięła udział w dość nietypowych zawodach sportowych. Dziewczynka zajęła pierwsze miejsce.

Zobacz wideo

Marysia od jakiegoś czasu jest zafascynowana indoor skydiving, czyli lataniem w tunelu aerodynamicznym. W sobotę w Katowicach odbyły się zawody, w których dziewczynka wzięła udział. Córka Martyny Wojciechowskiej wygrała i uradowała tym swoją mamę.

Aaaa! PIERWSZE MIEJSCE!!! Dziś Marysia zadebiutowała w profesjonalnych zawodach INDOOR SKYDIVING w Katowicach, zaledwie rok od pierwszego treningu w tunelu aerodynamicznym i... WYGRAŁA w kategorii SEMI PRO! #DUMA - napisała Martyna na Instagramie.

Gratulujemy!

AD

Więcej o:
Komentarze (57)
Córka Martyny Wojciechowskiej wygrała profesjonalne zawody sportowe. Pokonała rywali w dość nietypowej konkurencji. Mama pęka z dumy
Zaloguj się
 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 55 razy 39

  Sport dla dzieci nowobogackich do których zalicza się Martyna, Dlaczego gazeta nie piszę o aktualnej mistrzyni AWF juniorów 13-letniej Basi córki normalnego gospodarza bloku czyli dozorcy??

 • Gość: Artzda

  Oceniono 38 razy 34

  2 minuty w tunelu to wydatek rzędu 250 PŁN. Jeden trening to kilka tysięcy, co przy przygotowaniu do zawodów oznacza kilkadziesiąt tysięcy miesiąc w miesiąc.
  Gratuluję, ale chyba za dużej konkurencji nie miała ;)

 • Gość: ania

  Oceniono 28 razy 28

  ochłońmy... to bardzo drogi sport... niewielu stać na systematyczne treningi.. i w związku ztym konkurencja jest niewielka... ,

 • qznia

  Oceniono 30 razy 22

  Kto bogatemu zabroni. Trwa hodowanie kolejnego "resortowego dziecka" - wkrótce występy przy boku mamy w TVN , projekty itp.

 • Gość: boyscout

  Oceniono 23 razy 19

  na czym polega to latanie profesjonalne od amatorskiego? Rozumiem ze sa tysiace dzieci ktore lataja w takim tunelu i konkuruja o najlepsze. I Marysia wygrala!.Moj sarkazm wynika z prostej przyczyny. Chwalenie sie rodzicow dziecmi przed calym swiatem ma swoj sens gdy faktycznie jest cos co ma insiprujacy , piekny, ludzki wymiar. Latanie w tunelu i sukces to jest wiadomosc rodzinna a nie publiczna. Tak samo jak adoptowanie dzieci przez pania Martyne , caly swiat musi o tym wiedziec.

 • żararaka straszny

  Oceniono 23 razy 15

  Jakiś tunel jakaś aerodynamika co to sporty, gdyby zdobyła jakieś Mistrzostwo Polski załóżmy w gimnastyce artystycznej pływaniu lub ćwiczenia na drążkach to byłoby Czemu się pochwalić a jakiś tunel profesjonalne coś tam coś tam

 • Gość: Dorota

  Oceniono 9 razy 7

  Sport bogatych. Gratulacje dla super córeczki.

 • Gość: ala

  Oceniono 21 razy 7

  Gratulacje jaka ladna dziewczynka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX