Wojciechowska pochwaliła się zdjęciami z Wielkanocy w Himalajach. Przy okazji pokazała oryginalną pisankę własnej roboty

Martyna Wojciechowska spędza kilka miesięcy w roku podróżując. Nic dziwnego, że zdarzyło się już obchodzić święta z dala od bliskich.

Martyna Wojciechowska od lat skutecznie łączy karierę w mediach z rozwijaniem swojej pasji do podróży i ekstremalnych sportów. Jednym z największych osiągnięć gwiazdy jest zdobycie Korony Ziemi, czyli najwyższych szczytów wszystkich kontynentów.

Zobacz wideo

Wielkanoc w Himalajach

13 lat temu Wojciechowska stanęła na szczycie Mount Everestu. Jej wyczyn był wtedy głośnym wydarzeniem medialnym. Sama podróżniczka lubi wspominać te czasy. Ostatnio wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcia z Wielkanocy w 2006 roku, kiedy to była już u podnóża najwyższej góry świata.

Jak się okazuje, nawet w tak różnych od polskiej wiosny warunkach, Martyna nie zapomniała o świątecznych tradycjach. Nie mogło się więc obejść bez pisanek, albo przynajmniej jednej pisanki. Ta została wykonana przy pomocy scyzoryka.

Do tej pory Wojciechowska słynęła ze swoich osiągnięć sportowych, ale wygląda na to, że podróżniczka ma też talent artystyczny.

Więcej o:
Komentarze (29)
Martyna Wojciechowska pochwaliła się zdjęciami z Wielkanocy w Himalajach. Przy okazji pokazała bardzo oryginalną pisankę
Zaloguj się
 • Gość: r2d2

  Oceniono 17 razy 11

  Mam taką propozycję dla wszystkich bezrobotnych. Idźcie do TVNu, powiedzcie, że nie znacie angielskiego, żeby przydzielili wam tłumacza i ekipę filmową bo... chcecie zwiedzać świat. Dodajcie do tego, że to nie będzie za darmo i chcecie przy tym zarobić fortunę. MArtyna potrafiła. Powodzenia!

 • krzy-czy

  Oceniono 11 razy 7

  ze swoich osiągnięć sportowych słynęła IRENA SZEIWŃSKA,moje drogie przygłupy.

 • cezar85

  Oceniono 9 razy 5

  ach, to ratowanie planety, za pomocą jumbo jet'a

 • Gość: Anka

  Oceniono 4 razy 4

  -Tępym narodem łatwiej rządzić, ciemny lud wszystko kupuje. Najprostszy sposób by to osiągnąć to zniszczenie edukacji dzieci i młodzieży. Popieram strajk nauczycieli.

 • Gość: amp

  Oceniono 9 razy 3

  Moj komentarz odnosnie tej osoby: nie cierpie baby serdecznie, falsz bije z jej usmiechnietego lica..

 • valla

  Oceniono 6 razy 0

  Żałosna stara baba. Zostawia dzieciaka i znow będzie płakać jak jej źle....
  A ten adoptowany już się znudzil????

 • Gość: amp

  Oceniono 6 razy 0

  Ale chyba zapomniala zakleic nazwe firmy. Firma sponsoruje wyjazd Wojciechowskiej w Himalaje? Szczyt hipokryzji w wykonaniu tej "podrozniczki". W ktorym hotelu wypoczywala? W Hiltonie czy moze schronisku jakich wiele w Nepalu? Wyslala kartki swiateczne do "swoich" corek w Afryce?

 • Gość: prawda

  Oceniono 8 razy 0

  No i czym jest się chwalić ?

 • Oceniono 1 raz -1

  Ciekawe... A w jakiej dyscyplinie te niby osiągnięcia sportowe??... Bo jakoś nie kojarzę...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX