Doda pokazała, że zajęty fan wysyła jej niestosowne wiadomości. Otworzyła się na temat Majdana. "Zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele lat później"

Doda wygłosiła na Instagramie przemowę na temat zdrad. Powód? Wkurzyła się na nieprzyzwoitą wiadomość od zajętego faceta. Przy okazji opowiedziała więc swoich doświadczeniach z niewiernością mężczyzn. Choć nazwisko nie padło, nietrudno się domyślić, że chodziło o Radka Majdana.

fJeśli chodzi o miłość, Doda w życiu łatwo nie miała. Po pierwsze, jej romansami żyły media, a po drugie, będąc już mężatką, była zdradzana. Czasy stare, bo rok 2005. To wówczas Rabczewska poślubiła Radosława Majdana, dziś już męża Małgorzaty Rozenek. I to właśnie z przykrą przeszłością po raz kolejny Doda postanowiła rozliczyć się na swoim Instagramie. A powodem jej przemowy była wiadomość, jaką otrzymała od jednego ze swoich zagranicznych obserwatorów.

Zobacz wideo

Doda gorzko o zdradach Majdana

Rabczewska tę sporną wręcz wiadomość udostępniła w sieci. Ale to nie wszystko, bo pokazała też twarz "fana", a przy okazji wydało się, że ma on narzeczoną. 

DodaDoda Instagram

Wokalistka postanowiła więc poruszyć temat dobrze jej znany, czyli temat zdrad.

Mam krytyczny stosunek do mężczyzn, którzy zdradzają, wręcz pogardliwy, być może dlatego, że sama przeżyłam to na własnej skórze i wiem, jak bardzo cierpiałam z tego powodu i jak to zmieniło mnie. Zaczyna się niewinnie. Oglądacie telewizję, twoja narzeczona leży obok, a ty ciśniesz zboczone wiadomości do laski, która ci się podoba. Nieładnie. Będę to piętnować" - wyznała gwiazda.

Chwilę później nawiązała też do swojego byłego męża, czyli Radosława Majdana i jego niewierności.

Mój były mąż zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele lat później. Gdyby którakolwiek z koleżanek wyświadczyła mi tę przysługę i powiedziała mi o tym, zaoszczędziłabym dużo czasu, nerwów i zdrowia.

W jej przemowie na sam koniec przyszedł też czas na ostrzeżenie. 

Także panowie, chcecie pisać? Chcecie podrywać inne dziewczyny, umawiać się? Have fun! Ale nie z narzeczonymi i żonami u boku.

DH

Więcej o:
Komentarze (45)
Doda pokazała, że zajęty fan wysyła jej niestosowne wiadomości. Otworzyła się na temat Majdana. "Zdradzał mnie przed zaręczynami, po zaręczynach i przez wiele lat później"
Zaloguj się
 • Gość: Zzz

  Oceniono 46 razy 34

  Mąż ja zdradzał, to nim gardzi, tatuś zdradzał matkę, to wzięła w obronę ojca, a kobietę z błotem zmieszała.

 • Gość: Aaa

  Oceniono 42 razy 34

  Chyba o swoim ojcu zapomniała. Nim nie gardzi?

 • racetam

  Oceniono 13 razy 11

  Słabo z angielskim. A nice husband.

 • Gość: Ws

  Oceniono 16 razy 8

  Dawno o niej nie pisali to trzeba było przypomnieć się czyimś kosztem

 • Gość: Hh

  Oceniono 18 razy 8

  Majdan jak byl zenujacy tak pozostal

 • Gość: zula

  Oceniono 7 razy 5

  rozumiem, że tatusia Dody ta pogarda też obejmuje ?

 • Gość: beti beti

  Oceniono 5 razy 5

  sms AZYL 75480 Ratujmy Zwierzaki.pI

 • valla

  Oceniono 13 razy 5

  Śmieszny ten majdan. Stary chłop a niczego się w życiu nie dorobił....
  Doda lata świetności ma już za sobą.... Jakieś 12 lat temu

 • Gość: bebe

  Oceniono 35 razy 5

  Podoba mi sie to, ze Doda jest solidarna w stosunku do innych kobiet. Przeciwienstwo obecnej Majdanowej, ktora przyjaciolce meza wystukala na wszystkie strony (nie, zeby sepleniacy mocna sie opieral, a teraz odwala super meza).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX