Joe Jonas i Sophie Turner oficjalnie są małżeństwem. Zakochani powiedzieli sobie "tak" po raz drugi

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub. Wokalista i gwiazda "Gry o tron" oficjalnie są już małżeństwem.

Bracia Jonas zdecydowanie mają "branie". To już drugi ślub w rodzinie w przeciągu roku. Mowa oczywiście o wielkim dniu Joe Jonasa i jego wybranki Sophie Turner. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami we Francji.

Nie tylko oni zdecydowali się na ślub z dala od paparazzich. Takich historii jest więcej!

Zobacz wideo

Joe Jonas i Sophie Turner już po ślubie

Joe i Sophie zaczęli randkować ze sobą w 2016 roku. Ich romans szybko przerodził się w poważny związek. Zaledwie rok później wokalista oświadczył się swojej ukochanej. Z decyzją do ślubu zwlekali jednak do wiosny. Na początku maja para pobrała się w Las Vegas. Ślubu udzielił im mężczyzna przebrany za Elvisa Presleya. Mimo że cała ceremonia miała dość żartobliwy charakter, to od tamtej pory w świetle prawa Jonas i Turner są małżeństwem.

Nowożeńcy, zgodnie z nową modą wśród gwiazd, miesiąc później wyprawili kolejny ślub. 29 czerwca zorganizowali elegancką uroczystość w jednym z zamków na południu Francji. 

Nie taki sekretny ślub

Co ciekawe, pierwszy ślub także miał być utrzymany w tajemnicy. Świat dowiedział się o wydarzeniu dzięki przyjacielowi pary - producentowi Diplo. Mężczyzna zrelacjonował uroczystość na żywo na Instagramie. Tym razem nowożeńcy zadbali o to, żeby nie miał dostępu do telefonu.

To jedyne zdjęcie z wesela Joe i Sophie, które dostałem. Na czas ceremonii zabrali mi telefon i wsadzili do celi - zażartował na Instagramie.

Młodej parze raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Więcej o:
Komentarze (9)
Joe Jonas i Sophie Turner oficjalnie są małżeństwem. Zakochani powiedzieli sobie "tak" po raz drugi
Zaloguj się
 • Gość: Ja

  Oceniono 4 razy 4

  takie popychadło sobie wybrała

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Lewandowscy mają tylu fanów i wielbicieli, że aż trzeba konentarze zamykać pod srtykułami o nich. Ludziom ciśnie się tyle }%}{{##}]%^* serdeczności na ich temat. 😂

 • Gość: BUBBA

  0

  Mówiąc krótko ... pożałuje tego już wkrótce .. ONA :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX