Sophie Turner pozowała na gali, a kilka godzin później wzięła ślub z Joe Jonasem! Wszystko pokazał ich przyjaciel

Sophie Turner pojawiła się na gali Billboard Music Award. Po imprezie powiedziała "tak" swojemu ukochanemu, Joe Jonasowi. Ceremonia była nietypowa!

Sophie Turner jest znana przede wszystkim jako Sansa Stark z serialu "Gra o Tron". Od półtora roku była zaręczona z Joe Jonasem, członkiem popularnego zespołu Jonas Brothers. Para planowała ślub, ale nie zdradzała szczegółów ceremonii. Okazuje się, że postanowili pobrać się w kaplicy w Las Vegas. Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczycie w naszej galerii.

Podczas gali Billboard Music Awards 2019 Joe razem z braćmi występował na scenie. Sophie najpierw pozowała na ściance, a potem razem z Priyanką Choprą (żoną Nicka Jonasa), oklaskiwała narzeczonego z widowni. Parę godzin później udali się do jednej z kaplic w Las Vegas.

Sekretny ślub Sophie Turner i Joe Jonasa

Nie był to typowy "gwiazdorski" ślub. Para póki co nie pochwaliła się zdjęciami ani żadną informacją z fanami. Wideo z ceremonii pokazał producent muzyczny, Diplo, który od lat przyjaźni się z Jonasami. W kaplicy był sobowtór Elvisa Presleya, najbliżsi przyjaciele i rodzina. Sophie zdecydowała się na prostą sukienkę i długi welon.

Sophie TurnerSophie Turner Instagram.com/diplo

Wcześniej mówiono o tym, że świadkową Turner ma być jej najbliższa przyjaciółka, czyli Maisie Williams (serialowa Arya Stark). Tak się jednak nie stało. Świadkiem panny młodej była Priyanka Chopra. Przypomnijmy, że ona i Nick Jonas kilka miesięcy temu również wzięli ślub, a para zdecydowała się na aż cztery wielkie wesela (każde na kilkaset osób). Chopra na każdej z imprez miała na sobie suknie od najlepszych projektantów, a wesela odbywały się w pałacach. Jak widać Sophie i Joe wybrali całkowicie inny styl. 

Zobacz wideo

Po ceremonii nowożeńcy pozowali w różowym Cadillacu, a następnie wskoczyli do jacuzzi w swoich ślubnych strojach.

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

JM