"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita zdradziła, ile przytyła w ciąży. Pokazała też niepublikowane dotąd zdjęcia [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedna z uczestniczek show - Anita Szydłowska - niedawno została mamą. Specjalnie dla nas opowiedziała, jak czuje się w tej nowej roli, jak przebiegał jej poród i jak wraca do formy po ciąży. Pokazała nam też prywatne zdjęcia, których dotąd nie publikowała w mediach społecznościowych.
Zobacz wideo

Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spełnia się w roli młodej mamy. W rozmowie z Plotek.pl celebrytka opowiedziała, jak przebiegała jej ciąża i poród. Zdradziła też, ile przytyła przez tych dziewięć, ważnych dla niej, miesięcy.  

W trakcie całej ciąży przytyłam jedynie 7 kg, z czego 6 kg straciłam zaraz po wyjściu ze szpitala - powiedziała podczas rozmowy z nam. 

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała też, że sam maluszek ważył 3210 g i mierzył 56 cm. Okazuje się też, że Anita podczas porodu mogła liczyć na wsparcie męża, który był przy niej cały czas na sali porodowej. 

Adrian był przy porodzie mimo wcześniejszych obaw i teraz oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z tej decyzji. Pierwszego momentu zobaczenia dziecka nie da się opisać ani zapomnieć. To wybuch takich silnych uczuć, że wywracają świat do góry nogami - zdradza nam. 

Sam poród przebiegł bez komplikacji, a chłopiec urodził się zdrowy.

Po 3 dniach mogłam wrócić do domu. Po dwóch tygodniach pojechaliśmy do Szczecina, bo Adrian musiał wrócić do pracy. Ja natomiast w spokoju opiekuję się dzieckiem - powiedziała. 

Zapytana jednak o imię chłopca, Anita odpowiada nieco enigmatycznie.

Imię podamy niedługo. Będą dwa - mało popularne, ale proste i polskie.

Anita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego'Anita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego' Plotek Exclusive

Trudne życie matki?

Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" cieszy się z macierzyństwa. I choć Anita przyznaje, że czasem bywa trudno, to chce skupić się na samych pozytywnych stronach rodzicielstwa. 

Wbrew wielu modnym teraz postom jesteśmy pozytywnie nastawieni do roli rodziców i nie chcę użalać się nad figurą, nieprzespanymi nocami, czy nadmiarem obowiązków - mówi. 

A później dodaje:

Na pewno będziemy typem aktywnych rodziców. Adrian pomaga mocno przy maluchu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita o planach na przyszłość

Anita zdradza też, że chce połączyć macierzyństwo z życiem zawodowym. Ma już nawet plany na najbliższą przyszłość.

We wrześniu, jeżeli wszystko będzie dobrze, będę pomagać w miarę możliwości przy większych projektach. Wracam też do teatru na kilka spektakli. Może niedługo nagramy trochę materiałów na YouTube. Póki co najważniejszy jest czas z rodziną - wyznaje nam. 

Anita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego'Anita Szydłowska ze 'Ślubu od pierwszego' Plotek Exclusive

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita i Adrian - początki

Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak poznali się na planie show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mało kto spodziewał się, że para dzięki programowi naprawdę się zakocha i spędzi ze sobą resztę życia. Anita i Adrian w przeciwieństwie do reszty par nie tylko się nie rozwiedli, ale też po ślubie w programie zdecydowali się na kolejna ceremonię

AG

Więcej o:
Komentarze (56)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita zdradziła, ile przytyła w ciąży. Opowiedziała też o porodzie. "Adrian był przy mnie". [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • Gość: yeti

  Oceniono 12 razy 12

  OMG jaka żenada plotek, poleciał na wywiad do pani nikt bo chciał imie poznac hehehe ....Odprawiła was z kwitkiem... Przy kolejnej akcji reklamowej poznacie, spokojnie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 9

  Kogo to obchodzi, do cholery!?!? Czy ta tleniona sztuczna lansiara może w końcu orzestać bawić się snartfonem i zajać dzieckiem!?!

 • Gość: Hanka

  Oceniono 4 razy 4

  Jest wiele kobiet, które tyją w ciąży tyle ile ona. Nie musi się tym bardzo przechwalać. Ja w ciąży przytyłam 8 kg, po 2 tygodniach od porodu wyglądałam jak przed i nie widzę powodów do przechwalania się tym. (Nie jestem super wysportowaną tancerką).

 • Gość: Kasia

  Oceniono 8 razy 4

  tacy fajni i sympatyczni w programie, a po programie, niestety sodówa na całego i odcinanie kuponów. Naprawdę przykre, chyba nieźle grali w programie, takie mam teraz wraźenie.

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 3

  skąd ta pewność, że będą ze sobą do końca życia? nie takie związki się rozpadały

 • Gość: Cześć

  Oceniono 7 razy 3

  MAM JUŻ ICH DOŚĆ! LITOŚCI! WIELKA CELEBRYTKA! ZAJMIJ SIĘ DZIECKIEM!

 • Gość: Hmmm

  Oceniono 6 razy 2

  wydaje mi się czy oni wcale nie są tak bardzo lubiani jak próbują to pokazywać w mediach społecznościowych?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX