Anita ze "ŚOPW" pokazała nowe zdjęcie synka. "Dla takiego uśmiechu warto żyć". Fani zachwycają się młodą mamą i porównują ją do księżnej Kate

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno zostali rodzicami. Na świecie powitali syna.

Anita i Adrian postanowili wziąć udział w programie, który już na zawsze odmienił ich życie. Oboje pragnęli miłość, więc dostali ją w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Tam się poznali i zakochali. Owocem ich miłości jest syn, którzy przyszedł na świat dokładnie 6 czerwca. Radosną nowiną rodzice pochwalili się za pośrednictwem mediów społecznościowych. To wówczas po raz pierwszy pokazali dziecko, ale z pewnością nie po raz ostatni. Bo już na InstaStory Anity możemy podziwiać kolejne zdjęcie maluszka. Jest przesłodki. 

Zobacz wideo

Anita ze "ŚOPW" pokazała zdjęcie syna

Na zdjęciu możemy zobaczyć maleńkiego chłopca, który grzecznie śpi w kołysce. A opis tej fotografii rozczulił nas jeszcze bardziej. 

Dla takiego uśmiechu warto żyć - napisała Anita.

Anita pokazała synaAnita pokazała syna Instagram

Rzeczywiście, chłopiec ma uroczy uśmiech. Tuż po opuszczeniu szpitala, w którym rodziła Anita, dumni rodzice także pochwalili się na Instagramie zdjęciem, na którym możemy zobaczyć całą rodzinę w komplecie. Młoda mama w zaledwie kilka dni po porodzie prezentowała się rewelacyjnie. Nic więc w tym dziwnego, że w komentarzach posypała się lawina komplementów, a nawet i porównania do... księżnej Kate. 

W ogóle jak byś w ciąży nie była, tak dobrze wyglądasz.
Taki wygląd po porodzie, szok, lepiej niż angielskie księżniczki.
Jak księżna Kate! - brzmią komentarze internautów.
 

No i my totalnie się zgadzamy. Synek piękny, mama również, a tata? Adrian także prezentuje się świetnie.

DH