Meghan Markle wreszcie zatrudniła nianię dla Archiego. Choć miała wobec niej kosmiczne wymagania, nie odda jej synka na całą dobę

Meghan Markle i książę Harry wreszcie zdecydowali się zatrudnić nianię dla Archiego. Poszukiwania trwały długo, ale udało się im znaleźć idealną kandydatkę. Księżna zamierza jednak jej pomagać.

Meghan i Harry są niezwykle zapracowanymi osobami. Nic dziwnego, że nie są w stanie pogodzić opieki nad synkiem z obowiązkami zawodowymi. Za kilka dni mały Archie skończy sześć tygodni. Jak dowiedziała się królewska biografka Katie Nicholl, para książęca znalazła właśnie nianię dla swojego pierworodnego. Kobieta musiała spełnić wiele restrykcyjnych wymagań.

Nicholl powiedziała w rozmowie z "Entertainment Online", że kobieta musiała podpisać m.in. umowę o zachowaniu poufności. Co ciekawe, nowa opiekunka nie będzie musiała pilnować dziecka nocą. Meghan będzie wstawać, by je karmić.

Słyszałam z bardzo wiarygodnego źródła, że nowa niania, która została zatrudniona przez Meghan i Harry'ego, musiała podpisać dość szeroką umowę o zachowaniu poufności. Meghan wstaje w nocy by karmić i zajmować się dzieckiem co kilka godzin. Najwidoczniej to bardzo głodny mały chłopczyk - powiedziała biografka.

Jednak to nie wszystkie wymagania wobec niani. Kobieta musi mieć opanowane sztuki walki, znać się na psychologii i posługiwać się co najmniej dwoma językami obcymi. Dodatkowo musi być rodowitą Brytyjką. Kogo w takim razie spotkał ten zaszczyt? Na razie informacja jest trzymana w tajemnicy. Jedno jest pewne - kobieta zacznie swoją pracę za kilka dni. Obecnie przebywa w domu książęcej pary, aklimatyzuje się w nowym otoczeniu i podgląda rodzinne rytuały Meghan i Harry'ego.

AD

Więcej o:
Komentarze (25)
Meghan Markle wreszcie zatrudniła nianię dla Archiego. Choć miała wobec niej kosmiczne wymagania, nie odda jej synka na całą dobę
Zaloguj się
 • Gość: mn

  Oceniono 35 razy 23

  Normalna matka. To nie księżna ma pomagać niani, tylko niania księżnej.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 13 razy 11

  Noworodka karmi się co 3 godz. panie Arku Durka.
  Ponadto każdy pracownik zatrudniony przez BRK musi podpisać zobowiązanie do poufności.
  A jeśli chodzi o kwalifikacje niani to jest obowiazujacy standard na tym stanowisku. Identyczne posiada niania zatrudniona przez Kate i Zofię.
  P.S. Wcześniej pisaliscie, ze Meghan "złamała protokół" i zatrudnia amerykańską nianię. Czy Wy czasem się kontrolujecie czy wszystko bezmyślnie przepisujecie z Faktu? (choć to ten sam pracodawca)

 • kontra.punkt

  Oceniono 13 razy 11

  Widać, że ma zdrowe podejście do macierzyństwa. Noworodek potrzebuje przede wszystkim kontaktu z mamą.

 • Gość: Rici

  Oceniono 22 razy 4

  Najbardziej w tym wszystkim dziwne jest to że 6 tygodniowe niemowlę je co kilka godzin:)

 • Gość: hahahahahhahaha

  Oceniono 5 razy 3

  o takich pierdach może pisać tylko Długołęcka :D:D:D

 • jaca_travel

  Oceniono 4 razy 2

  No strasznie ciekawe. Teraz świat nie będzie już taki sam...

 • Gość: salcia

  Oceniono 6 razy 0

  jej mama miała pomagać im w opiece nad dzieckiem - już ją Meghan wyrzuciła "z pracy" że niańkę zatrudnili, czy jest aż tak wiele pracy nad jednym dzieckiem ?!?!?

 • Gość: Zdzisiek

  0

  Ale dlaczego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX