Monika Miller w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? "Jest jedną z pretendentek do wygranej". Komentuje jej dziadek: Będę kibicował

Monika Miller wkroczy na taneczny parkiet nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Tak donosi "Super Express". Natomiast jej dziadek, Leszek Miller, już przyznaje, że będzie jej mocno kibicował.

Monika Miller już wkrótce może zyskać sporą rzeszę nowych wielbicieli. Wszystko za sprawą "Tańca z Gwiazdami", gdyż wnuczka byłego premiera, Leszka Millera, ma pojawić się w nowej edycji tego tanecznego show Polsatu. Jak dowiedział się "Super Express", Monika "świetnie się porusza, na pewno będzie jedną z pretendentek do wygranej". 

Zobacz wideo

Monika Miller w "Tańcu z Gwiazdami"? 

Według ustaleń "SE", Monika wyraziła już swoją zgodę na udział w "TzG", a co więcej ma być jedną z faworytek do wygranej. 

Dostała propozycję uczestnictwa w tanecznym show i już na jesieni najpewniej zobaczymy ją na parkiecie. Leszek Miller na pewno będzie dumny z wnuczki. Monika świetnie się porusza, na pewno będzie jedną z pretendentek do wygranej - donosi źródło tabloidu.

Ten donos potwierdził też informator Pudelka. 

Monice Miller chyba już skończyły się pomysły na siebie - ujawnia źródło portalu.

A co na to Leszek Miller, były premier, a prywatnie dziadek Moniki? Okazuje się, że jest zachwycony. 

Nic nie widziałem, ale zaraz do niej zadzwonię. Jako dziecko świetnie sobie radziła. Jest wysportowana, w świetnej kondycji - jak zatańczy to z sukcesem. Ani razu z nią nie tańczyłem, tylko jako z małą dziewczynką, ale to się nie liczy. Będę kibicował, oczywiście - mówił w programie "Tłit"

Gdy więc tylko te doniesienia okażą się prawdą, czeka nas kolejna się ekscytująca edycja "Tańca z Gwiazdami". 

DH