Kate i William podjęli decyzję w sprawie przyszłości Charlotte. Będzie uczyć się w szkole jak George. "Oczekujemy jej we wrześniu"

Księżna Kate i książę William podjęli właśnie ważną decyzję odnośnie przyszłości księżniczki Charlotte. Dziewczynka we wrześniu idzie do szkoły.

Dzieci Kate i Williama są coraz starsze. Nic dziwnego, że rodzice coraz poważniej myślą o ich przyszłości. Jeszcze do niedawna wydawało się, że George i Charlotte będą uczyć się w domu pod okiem najznamienitszych nauczycieli. Okazuje się, że książęca para ma inne plany.

Zobacz wideo

Kiedy dwa lata temu książę George poszedł do prywatnej szkoły, wywołało to niemałe poruszenie. Jednak okazuje się, że trzeci w kolejce do brytyjskiego tronu doskonale odnalazł się w nowym środowisku i jest niezwykle lubiany przez swoich kolegów. Kate i William doszli do wniosku, że również Charlotte powinna uczyć się w tej samej placówce.

Informację potwierdziły brytyjskie media i dyrektor w szkoły. Księżniczka dołączy do swojego brata już we wrześniu.

Z zachwytem przyjęliśmy informację, że książę i księżna Cambridge zdecydowali, by księżniczka Charlotte’a dołączyła do swojego starszego brata, George’a, w szkole Thomasa Battersea. Oczekujemy przyjęcia jej i wszystkich nowych uczniów do szkoły we wrześniu – oświadczył dyrektor szkoły, Simon O’Malley.

Nie możemy się doczekać pierwszych zdjęć Charlotte z plecakiem.

AD