Wiemy, w jakiej kreacji wystąpi Wieniawa na festiwalu Polsatu. Dekolt robi wrażenie, ale spójrzcie tylko na tył! Trudno oderwać wzrok

Julia Wieniawa na polsatowskim festiwalu zachwyci kreacją. Rąbka tajemnicy ujawniło biuro prasowe Polsatu, przesyłając nam zdjęcia z przymiarek.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa już w najbliższą sobotę, 25 maja, zadebiutuje w zupełnie nowej roli. Będzie jedną z prowadzących na największym festiwalu w Polsce, Polsat SuperHit Festiwal. Aktorka doskonale zna się na modzie, a jej wybory modowe zawsze są dokładnie przemyślane. Nic więc dziwnego, że jej kreacja na polsatowski festiwal także zapiera dech w piersiach. 

Julia Wieniawa na Polsat SuperHit Festiwal

Aktorkę wystylizuje na ten wyjątkowy wieczór jej przyjaciel i stylista, Bartek Indyka. 

Na tak wyjątkową okazję, jaką jest prowadzenie koncertu na festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie, postawiliśmy na piękną i klasyczną, długą suknię o linii syreny. Została zaprojektowana dla Julii w Atelier Madonna, a materiał z mieniących się cekinów w kolorze pudrowego różu został specjalnie sprowadzony z Włoch - mówi stylista Bartek Indyka.

Jak zapowiada biuro prasowe Polsatu, to nie jedyna kreacja, w której Julia wystąpi na festiwalu. Czym jeszcze nas zaskoczy? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, tylko w Polsacie. Będziecie oglądać?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>> 

Więcej o: