Sara Carbonero ma raka. Gwiazda tv i żona Ikera Casillasa opublikowała dramatyczny wpis. "Lekarze wykryli u mnie złośliwego guza jajnika"

Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa, przechodzi trudne chwile. Zdradziła, że wykryto u niej nowotwór. Dziennikarka przeszła już operację.

Niedawno cały sportowy świat wstrzymał oddech, kiedy Iker Casillas przeszedł zawał serca. Teraz legendarny golkiper reprezentacji Hiszpanii ma kolejny powód do zmartwień. U jego żony, Sary Carbonero zdiagnozowano właśnie złośliwego guza jajnika.

Zobacz wideo

Sara Carbonero ma raka

Dziennikarka opublikowała na Instagramie oświadczenie, w którym przyznała, że zmaga się z poważną chorobą. Sara Carbonero przeszła już operację.

Nie otrząsnęliśmy się jeszcze po tym, co ostatnio nas spotkało, a życie znów nas zaskoczyło. (...) Lekarze wykryli u mnie złośliwego guza jajnika i miałam operację. Wszystko poszło bardzo dobrze, na szczęście guz został wykryty we wczesnym stadium, ale wciąż czeka mnie kilka miesięcy walki i kontynuacja leczenia - napisała żona Ikera Casillasa.

Jednocześnie dodała, że wierzy w to, że uda się jej wygrać walkę z rakiem.

Wiem, że droga będzie trudna, ale także, że będzie miała szczęśliwe zakończenie. Mam wsparcie rodziny, przyjaciół oraz świetnego zespołu medycznego.
 

Co ciekawe, pod postem pojawił się też krótki komentarz Casillasa. Były gwiazdor Realu Madryt napisał żonie, że "spokojne morze nie zrobi z ciebie dobrego żeglarza".

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.