Tomasz Sekielski pochwalił się zdjęciem żony. Uwagę przyciąga jednak coś innego. "Jaka buzia szczupła"

Tomasz Sekielski jest obecnie w czołówce polskich dziennikarzy. Pomimo natłoku pracy, udało mu się znaleźć czas dla małżonki.

Tomasz Sekielski od lat jest w czołówce polskich dziennikarzy śledczych, a wstrząsający dokument "Tylko nie mów nikomu" jedynie umocnił jego pozycję w branży. Od dwóch tygodni jego nazwisko nie znika z nagłówków. Sam też niemal cały czas udziela wywiadów. W całym tym zamieszaniu znalazł jednak chwilę na wspólny relaks z żoną. 

Zobacz wideo

Sekielski pokazał żonę

O życiu prywatnym Tomasza Sekielskiego do niedawna mówiło się niewiele. Ostatnio dołączył jednak do grona najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, co automatycznie przełożyło się na wzrost zainteresowania jego osobą. Nie jest tajemnicą, że twórca "Tylko nie mów nikomu" ma żonę Annę, z którą wychowuje dwójkę dzieci - córkę Julię i syna Łukasza.

W weekend małżonkowie wybrali się na wycieczkę do zamku w Ogrodzieńcu. Możecie kojarzyć to miejsce z filmu "Zemsta" w reżyserii Andrzeja Wajdy.

 

W marcu dziennikarz zapowiedział, że zaczyna się odchudzać. Jedna z internautek zauważyła, że widać już pierwsze efekty diety i zdrowego trybu życia.

Panie Tomku, jaka buzia szczupła! - napisała.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu dziennikarz podjął walkę z otyłością - jego waga wskazywała 185 kg. Postępami dzieli się z internautami na swoim kanale na YouTube. Zmienił swoje nawyki żywieniowe. Przede wszystkim zrezygnował z jedzenia mięsa i stara się po prostu jeść mniej. Zaczął też więcej się ruszać. Jego główne aktywności to spacer, basen i ćwiczenia.