Tomasz Sekielski pochwalił się zdjęciem żony. Uwagę przyciąga jednak coś innego. "Jaka buzia szczupła"

Tomasz Sekielski jest obecnie w czołówce polskich dziennikarzy. Pomimo natłoku pracy, udało mu się znaleźć czas dla małżonki.

Tomasz Sekielski od lat jest w czołówce polskich dziennikarzy śledczych, a wstrząsający dokument "Tylko nie mów nikomu" jedynie umocnił jego pozycję w branży. Od dwóch tygodni jego nazwisko nie znika z nagłówków. Sam też niemal cały czas udziela wywiadów. W całym tym zamieszaniu znalazł jednak chwilę na wspólny relaks z żoną. 

Zobacz wideo

Sekielski pokazał żonę

O życiu prywatnym Tomasza Sekielskiego do niedawna mówiło się niewiele. Ostatnio dołączył jednak do grona najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, co automatycznie przełożyło się na wzrost zainteresowania jego osobą. Nie jest tajemnicą, że twórca "Tylko nie mów nikomu" ma żonę Annę, z którą wychowuje dwójkę dzieci - córkę Julię i syna Łukasza.

W weekend małżonkowie wybrali się na wycieczkę do zamku w Ogrodzieńcu. Możecie kojarzyć to miejsce z filmu "Zemsta" w reżyserii Andrzeja Wajdy.

W marcu dziennikarz zapowiedział, że zaczyna się odchudzać. Jedna z internautek zauważyła, że widać już pierwsze efekty diety i zdrowego trybu życia.

Panie Tomku, jaka buzia szczupła! - napisała.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu dziennikarz podjął walkę z otyłością - jego waga wskazywała 185 kg. Postępami dzieli się z internautami na swoim kanale na YouTube. Zmienił swoje nawyki żywieniowe. Przede wszystkim zrezygnował z jedzenia mięsa i stara się po prostu jeść mniej. Zaczął też więcej się ruszać. Jego główne aktywności to spacer, basen i ćwiczenia.

Więcej o:
Komentarze (121)
Tomasz Sekielski pochwalił się żoną na Instagramie. Uwagę przyciąga jednak coś innego. "Jaka buzia szczupła"
Zaloguj się
 • Oceniono 102 razy 86

  Wspaniała robota panie Tomasz a przy tym chcę pana pochwalić za odwagę naprawdę trudny temat bo jednak podjął się pan z bratem uchylić rąbka tajemnicy bo to co pan pokazał to jest wierzchołek góry lodowej!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 91 razy 79

  Ok, nieco zeszczuplal, ale jeszcze długa droga przed nim. Powodzenia Panie Tomaszu

 • Gość: asia

  Oceniono 71 razy 65

  Fajny facet po prostu .i dobry dziennikarz.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 75 razy 61

  Panie Tomku jest Pan cudowny, żona tez

 • Anna Skowron

  Oceniono 72 razy 60

  Suuuuper Gość cała Gębą . zdziëkujë też panu Tomaszowi za rewelacyjne filmy ,artykuły ,materiały .Dzięki Niemu oczy nam się otwierają a m?zgi zaczynają lepiej funkcjonować .
  Wszystkiego Najlepszego Panu i Rodzinie !!!!!!!!!!
  Tylko co za kretyński tytul i Określenie ////pochwalił się .//// zresztą stale u was najnowsi dziennikarze ,ktoś Kimś się chwali ,jak np .pochwalił się hulajnogą .
  Kto jak Kto ,ale Pan Tomasz na pewno się Żoną nie chwali w taki sposób jak sugeruje tytuł .najwyżej może ją przedstawiać ,chwalić Ją ze wspaniałej strony ,albo coś w tym rodzaju .
  Ludzie ..... Trochę szacunku do Ludzi ..

 • elenem

  Oceniono 52 razy 46

  Fajna para. Zyczę spokoju i zdrowia.

 • Gość: lol

  Oceniono 51 razy 41

  To jest dziennikarz i bohater. Nie mając funduszy bo nikt ( no właśnie jakie media mu odmówiły funduszy?) nie chciał mieć z tematem tego filmu nic wspólnego, sam z bratem zmierzył się z potwornym problemem i instytucją jaką jest kk w PL. Jego odwaga i cała praca pójdzie na darmo bo polacy dalej uważają indoktrynację kk za coś normalnego. Lubią karmić tego trolla.

 • lusjola

  Oceniono 39 razy 35

  Ech gdzie te czasy gdy był Pan w TVN -ie został p. Morozowski którego niestety nie darzę sympatią ( a to za red. Knapika którego potraktował jak niższego rangą od siebie ) . Gratuluję pięknej żony ,sukcesu w pracy i wyglądu !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX