Meghan Markle urodziła? Bukmacherzy zawiesili zakłady na datę porodu. Teraz typuje się imię. "Diana" nie jest już faworytką

Bukmacherzy zawiesili zakłady na datę porodu księżnej Meghan. Teraz gracze typują imię dla Royal Baby.
Zobacz wideo

Choć oficjalnie jeszcze nie potwierdzono, że Meghan Markle urodziła, to światowe media spekulują, że Royal Baby może być już na świecie. Co ciekawe, czołowi bukmacherzy Coral i Paddy Power zawiesili już zakłady i nie obstawiają daty porodu księżnej. Jak podaje Daily Mail, podobno w środowisku bukmacherskim krążą bardzo przekonujące plotki, że książę Harry został już tatą.

Z OSTATNIEJ CHWILI - Meghan Markle urodziła! Jest oficjalny komunikat > > >

Księżna Meghan urodziła? 

Ogłoszenie narodzin pierwszego dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego jest wyczekiwane teraz każdego dnia. Jeśli spekulacje się potwierdzą, to prawdopodobnie dziecko już się urodziło, dlatego daliśmy sobie już spokój z obstawianiem zakładów - powiedział John Hill z firmy bukmacherskiej Coral w rozmowie z Daily Mail.

ZOBACZ TEŻ: Nowe fakty w sprawie porodu Meghan Markle. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, a książę Harry skraca swoją wizytę w Holandii

Bukmacherzy ostawiają nowe imię dla dziecka księżnej Meghan

Ze względu na to, że zawieszono zakłady dotyczące daty porodu, to teraz typuje się imię, które prawdopodobnie będzie nosić Royal Baby.

Codziennie widzimy tysiące zakładów na imię dziecka. Okazuje się, że największą popularnością wśród obstawiających cieszy się imię Grace i jest faworytem przed Dianą i Arthurem - informuje przedstawiciel Coral. 

Rzecznik Paddy Power twierdzi, że to prawie pewne, iż Meghan urodziła dziewczynkę. A Wy, jak obstawiacie?

JP