Nowe fakty w sprawie porodu Meghan Markle. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, a książę Harry skraca swoją wizytę w Holandii

Meghan Markle urodziła? W najnowszym komunikacie Pałac Buckingham stawia sprawę jasno. Potomstwo księżnej i księcia Sussex nie przyszło jeszcze na świat.

Meghan Markle oraz książę Harry lada moment zostaną rodzicami. Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że na ten poród czekają miliony fanów brytyjskiej monarchii na całym świecie. Pikanterii dodaje fakt, że sprawa porodu owiana jest nieprawdopodobną tajemnicą. Księżna Sussex może zacząć rodzić w każdej chwili. Być może już urodziła?

Zobacz wideo

Nowe doniesienia są jasnym dowodem na to, że do rozwiązania jeszcze nie doszło. Przypomnijmy, że kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Harry wybiera się w oficjalną podróż do Holandii. Miał tam przebywać od 8 do 9 maja. Spekulowano więc, że Meghan urodzi przed tym terminem. Teraz już wiemy, że podróż została skrócona do jednego dnia. Co więcej, głos w sprawie porodu Meghan w końcu postanowił zabrać też Pałac Buckingham. 

Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie Meghan Markle

Oficjalne stanowisko Pałacu Buckingham zostało przedstawione na antenie CBS NEWS. Z oświadczenia jasno wynika, że Meghan Markle nadal oczekuje swojego pierwszego dziecka. Tę wersję potwierdzają także brytyjskie media. A co więcej, według nich, świat dowie się o porodzie księżnej już w momencie jego rozpoczęcia. 

W tej chwili są to najnowsze informacje, jakie docierają do nas prosto z królewskiego rodu Windsorów. Wciąż czekamy. 

DH

Więcej o: