Meghan Markle uczciła urodziny księżniczki Charlotte. Przy okazji zasugerowała też, że jeszcze nie urodziła? Zdradził ją jeden szczegół

Meghan Markle oraz książę Harry zamieścili na Instagramie urodzinowe życzenia dla księżniczki Charlotte, która niedawno skończyła 4 lata. Ich komentarz wzbudził kolejną falę spekulacji. Wiele wskazuje na to, że księżna Sussex jeszcze nie urodziła.

Poród Meghan Markle może nastąpić w każdej chwili. Teraz, za godzinę, ale może i za kilka dobrych dni. Ba, zważywszy na fakt, że Meghan i książę Harry mają poinformować o tej radosnej nowinie nie tuż po narodzinach ich potomka, istnieje możliwość, że royal baby jest już na świecie. Plotkowano przecież, że termin porodu miał przypaść na 26 kwietnia. Spekulacji jest z dnia na dzień coraz więcej. Teraz internauci dopatrzyli się kolejnego dowodu, który miałby wskazywać, że Meghan i Harry nie zostali jeszcze rodzicami. A zasugerować miała to sama księżna, która złożyła urodzinowe życzenia księżniczce Charlotte

Zobacz wideo

Meghan Markle jeszcze nie urodziła? 

Zastanawia was pewnie, jak Meghan mogła się tak po prostu wygadać? Otóż pod jednym z najnowszych portretów księżniczki Charlotte, które zostało opublikowane w sieci z okazji jej urodzin, znalazł się komentarz opublikowany przez profil @sussexroyal. Od dłuższego już czasu plotkuje się, że konto to jest osobiście prowadzone właśnie przez Meghan. Co więc księżna napisała? 

Wszystkiego najlepszego Charlotte! Przesyłamy dużo miłości, Harry i Meghan xo.

I tutaj czas rozwiązać tę zagadkę. Internauci stwierdzili, że skoro życzenia pochodzą wyłącznie od Meghan i Harry'ego oznacza to, że na świecie nie ma jeszcze długo wyczekiwanego royal baby. No cóż, być może w tej teorii rzeczywiście jest ziarno prawdy. Jak myślicie? 

Powoli już zaczynamy się gubić w tych doniesieniach, aczkolwiek staramy się na bieżąco śledzić losy Meghan i Harry'ego, którzy, mamy nadzieję, lada dzień pochwalą się radosną nowiną, na którą czekają miliony ich fanów na całym świecie.

DH

Więcej o:
Komentarze (45)
Meghan Markle uczciła urodziny księżniczki Charlotte. Przy okazji zasugerowała, że jeszcze nie urodziła? Zdradził ją jeden szczegół
Zaloguj się
 • Gość: Gosc bbbbb

  Oceniono 15 razy 9

  Mała księżniczka strasznie podobna do królowej Elżbietyll Ten sam uśmiech usta gdy królowa była młoda

 • Gość: Jennyfet

  Oceniono 14 razy 8

  Fajna ta mała.W przyszłości może być piękną kobietą,lub zadbanym pączkiem .Jednak na razie sto lat Szarlotko .

 • Gość: Jskdbd

  Oceniono 14 razy 8

  I tu nikogo nie oburza brak tytułu przed imieniem?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  Życzę im zdrowego dziecka, że będzie kochane, to wiadomo. Harry jest empatyczną osobą a dla matki dziecko jest całym światem.

 • Gość: Jurek

  Oceniono 7 razy 5

  Nie myślimy, jakieś chora zabawa w kotka i myszkę...

 • Gość: Rer

  Oceniono 3 razy 3

  Założę się, że Meghan urodzi jutro.

 • Gość: asb

  Oceniono 17 razy 3

  Jak na czterolatkę ma bardzo poważne rysy twarzy i faktycznie jest bardzo podobna do królowej Elżbiety

 • Gość: pasikonik

  Oceniono 2 razy 2

  Sliczniutka,rzeczywiscie podobna do prababci,Kate ma bardzo ladne dzieci,zdrowia dla nich. Teraz Meg i Harry czekaja na swoje malenstwo,tylko juz tak dlugo jest wyczekiwane,ze az dziwne,rowniez zycze zdrowia dla malucha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX