Gdy wszyscy oczekują na poród Meghan Markle, brytyjskie media donoszą, że o czwartym dziecku marzy księżna Kate. "Jest gotowa na ciążę"

Księżna Kate i książę William myślą o czwartym już dziecku? Tak twierdzą brytyjskie tabloidy. I choć księżna ma za sobą trudne ciąże, to zapewnia, że jest w stanie przejść także kolejną.

Królewska rodzina nie przestaje nas zaskakiwać. A może bardziej nie przestają nas zaskakiwać tamtejsze media. Jak bowiem donoszą, księżna Kate chciałaby wkrótce ponownie zostać mamą. Mimo że dziś wszyscy oczekują na poród Meghan Markle, to ta wieść wydaje się równie ekscytująca.

Z OSTATNIEJ CHWILI - Meghan Markle zaczęła rodzić! > > >

Zobacz wideo

Księżna Kate marzy o czwartym dziecku

Jak dowiedział się Daily Mail, Kate i William po raz czwarty chcieliby powiększyć swoją rodzinę. 

Kate chciałaby kolejne dziecko. Ona uwielbia dzieci i jest gotowa przejść przez kolejną ciążę, mimo że w przeszłości bywały trudne i skomplikowane - informuje przyjaciel rodziny królewskiej.

Do tej porty mówiło się, że Kate chce mieć troje dzieci, tak samo jak jej matka. Informacja o czwartym dziecku może być dla wielu fanów brytyjskiej monarchii sporym zaskoczeniem. Co na to książę William? Nie wiadomo, czy w pełni podziela pragnienie swojej żony, aczkolwiek jego przyjaciele twierdzą, że tak jak Kate uwielbia spędzać czas z dziećmi. 

Czy jednak te doniesienia okażą się prawdą i zaraz po porodzie Meghan Markle okaże się, że księżna Kate jest w ciąży? Ależ to byłoby wydarzenie. Przecież jeszcze niedawno plotkowano na temat ich rozwodu... Czasami aż trudno nam nadążyć za królewską monarchią. Wam również? 

DH

Więcej o: