Blake Lively jest w trzeciej ciąży. Zaokrąglonym brzuchem pochwaliła się na premierze filmu. Wyglądała obłędnie

Blake Lively i Ryan Reynolds spodziewają się dziecka i już wkrótce po raz kolejny zostaną rodzicami. Aktorka pochwaliła się na salonach sporej już wielkości ciążowym brzuszkiem.

Blake Lively znów skradła show. Gdy tylko pojawiła się na premierze filmu "Pokémon: Detektyw Pikachu", oczy wszystkich zgromadzonych zwrócone były właśnie na nią. Tym razem powodem nie była wyłącznie jej zjawiskowa kreacja, ale przede wszystkim zaokrąglony brzuszek. Okazuje się, że Blake jest w ciąży.  

Zobacz wideo

Blake Lively jest w trzeciej ciąży

Nie mamy więc wątpliwości, że Blake Lively oraz Ryan Reynolds już za kilka miesięcy powitają na świecie swoje trzecie dziecko. Piękna aktorka nie ma zamiaru ukrywać ciążowych krągłości, a wręcz przeciwnie z wielką dumą je eksponuje, czego dowodem jest jej wczorajsza stylizacja. Blake na premierze filmu miała na sobie żółtą, opiętą sukienkę, dodatkowo zwężaną w talii. Gwiazda zrezygnowała ze spektakularnej biżuterii czy innych zdobień, dzięki czemu jej brzuszek był na pierwszy planie. To była świetna decyzja, gdyż aktorka wyglądała wprost obłędnie. Blake towarzyszył na czerwonym dywanie oczywiście mąż. Ryan postawił na szykowny garnitur, do którego dobrał dżinsową kurtkę. Prezentował się równie dobrze jak jego małżonka. Musimy przyznać, że zjawiskowa i bardzo stylowa z nich para.

Przypomnijmy, że Blake oraz Ryan mają już dwie córki, James i Ines. Teraz wiemy, że ich rodzinka wkrótce się powiększy. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy. 

DH