Jan Wieczorkowski tłumaczy się z wulgarnych komentarzy pod zdjęciem Antka Królikowskiego z mamą. Fani bezlitośni. "Mniej pić polecam"

Jan Wieczorkowski przeprosił Antka Królikowskiego za swoje niecenzuralne komentarze pod jego zdjęciem.
Zobacz wideo

Jan Wieczorkowski kilka dni temu skomentował zdjęcie Antka Królikowskiego, na którym młody aktor pozuje ze swoją mamą Małgorzata Ostrowską-Królikowską. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że słowa Wieczorkowskiego wydawały się być wulgarne i kompletnie wyrwane z kontekstu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że miała to być prywatna wiadomość do kogoś, ale przez pomyłkę opublikował ją na profilu Antka. Napisał:

Antek, ku**a, o co chodzi?
A... że skuter żółty...
Skąd te po**by się biorą? - komentował Wieczorkowski.

ZOBACZ: Jan Wieczorkowski napisał dziwne komentarze pod zdjęciem Antka Królikowskiego. Przez pomyłkę opublikował fragment prywatnej rozmowy? 

Jan Wieczorkowski przeprosił za swoje zachowanie

Aktor na swoim profilu na Instagramie dodał zdjęcie z Antkiem. W poście tłumaczy się, że rozmawiał już z Królikowskim i wyjaśnili sobie sytuację. Niestety, nie zdecydował się ujawnić, co było powodem jego wulgarnych komentarzy. Wieczorkowski nie zapomniał jednak przeprosić wszystkich fanów, którzy poczuli się urażeni jego zachowaniem.

Z Antosiem sprawę mamy już po kumpelsku przegadaną, a jeśli ktoś się poczuł urażony bardzo przepraszam - napisał Wieczorkowski.
 

Fani aktora żartują sobie z niego w komentarzach:

Jan WieczorkowskiJan Wieczorkowski screen Instagram.com/janwieczorkowski

No cóż, to nie pierwszy raz, kiedy do mediów trafiają rzeczy, które nigdy nie powinni ujrzeć światła dziennego.

JP