Jan Wieczorkowski napisał dziwne komentarze pod zdjęciem Antka Królikowskiego. Przez pomyłkę opublikował fragment prywatnej rozmowy?

Jan Wieczorkowski skomentował zdjęcie Antka Królikowskiego, na którym młody aktor pozuje z mamą. Prawdopodobnie, te słowa nie miały ujrzeć światła dziennego.
Zobacz wideo

Antek Królikowski pochwalił się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem, na którym siedzi ze swoją mamą Małgorzatą Ostrowską-Królikowską na żółtym skuterze Vespa. Oboje dumnie uśmiechają się i pozują. Ku zdziwieniu internautów, post skomentował jego kolega z branży filmowej Jan Wieczorkowski. Aktor chyba przez pomyłkę udostępnił publicznie fragment prywatnej rozmowy.

Dziwny komentarz Jana Wieczorkowskiego

Internauci pod zdjęciem zasypują Antka pozytywnymi komentarzami. Zachwycają się piękną mamą oraz zazdroszczą luksusowego skutera. Jednak Jan Wieczorkowski ma nieco inne zdanie na ten temat.

Antek, Ku**a, o co chodzi? - napisał.

Antek KrólikowskiAntek Królikowski screen Instagram.com/antek.krolikowski

Na tym jednym komentarzu się nie skończyło... Słowa Wieczorkowskiego wydają się być kompletnie wyrwane z kontekstu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że miała to być prywatna wiadomość do kogoś, ale przez pomyłkę opublikował ją na profilu Antka.

A... że skuter żółty...
Skąd te po**by się biorą? - komentował Wieczorkowski.

Antek KrólikowskiAntek Królikowski screen Instagram.com/antek.krolikowski

Niestety, Królikowski do tej pory nie odpowiedział na komentarze Wieczorkowskiego. A szkoda, może dowiedzielibyśmy się, o co tak naprawdę chodzi?

ZOBACZ TEŻ: Królikowski zabrał swoją dziewczynę na salony. Na tej samej imprezie była też Wieniawa! Która z nich wyglądała lepiej?

JP

Więcej o: