To będzie ślub roku. Tabloid donosi, że Brad Pitt i Jennifer Aniston planują znów się pobrać. Znana jest data i miejsce

Brad Pitt oficjalnie jest singlem. Plotkuje się jednak o tym, że niedługo znów ma stanąć na ślubnym kobiercu.

Angelina Jolie i Brad Pitt od niedawna oficjalnie znów są singlami. To oznacza, że oboje mogą legalnie wejść w nowe związki małżeńskie. Według zagranicznych mediów, pierwszy na ślubnym kobiercu stanie gwiazdor "Podziemnego kręgu". Co więcej, jego nową żoną ma być jego była żona - Jennifer Aniston.

Zobacz wideo

Brad i Jen znów razem?

O tym, że Brad Pitt wrócił do Jennifer Aniston mówi się od kilku miesięcy. Ostatecznym dowodem na to, że para znów jest razem miało być jego pojawienie się na 50. urodzinach aktorki. Teraz zakochani rzekomo planują ślub, a odkąd aktor jest w świetle prawa singlem, to nic nie stoi im na przeszkodzie.

Brad i Jen od razu poinformowali swoich bliskich o szczegółach zbliżającej się ceremonii. Znają już nawet datę - zdradza informator z otoczenia gwiazd.

Źródło donosi też, że Jennifer zależy na tym, aby jej ślub z Bradem był możliwie kameralny. Zakochani mieli wynająć już osiem willi dla gości. Sama uroczystość ma odbyć się 29 lipca na plaży w Malibu - dokładnie w 19 rocznicę ich pierwszego ślubu.

Jeśli to prawda, to do ślubu gwiazd zostały już tylko trzy miesiące. Tymczasem ich znajomi zdradzają jeszcze więcej szczegółów. Według jednego z nich, Jen założy na tę okazję "prostą, ale elegancką suknię od Versace". Rolę drużb pełnić mają Courtney Cox i George Clooney.

Na weselu, o ile takie rzeczywiście dojdzie do skutku, wystąpi zespół Snow Patrol oraz raper Frank Ocean.

Co myślicie o tych informacjach? Chcielibyście, żeby Brad i Jen znów byli małżeństwem? Jedno jest pewne - to byłby najgłośniejszy ślub tego roku.