Elżbieta II świętuje swoje 93. urodziny. Wraz z królewską rodziną wybrała się na nabożeństwo, ale zabrakło ważnej osoby

Elżbieta II skończyła w niedzielę 93 lata. Wraz z rodziną królewską wybrała się na wielkanocne nabożeństwo do kościoła. Nie towarzyszyła im Meghan Markle.
Zobacz wideo

Królowa Elżbieta II skończyła w niedzielę 93 lata. Jest obecnie drugą najstarszą głową państwa na świecie. Z racji tego, że święto monarchini zbiegło się z Wielkanocą, rodzina królewska wybrała się wspólnie na nabożeństwo do kaplicy św. Jerzego w Londynie. U boku jej wysokości znaleźli się m.in. książę William, księżna Kate, księżna Beatrycze, książę Harry. Wśród royalsów zabrakło Meghan Markle, która, tak jak zapowiadała, do czasu porodu nie chce pojawiać się na oficjalnych wydarzeniach.

ZOBACZ TEŻ: Dziś mieliśmy się dowiedzieć, że Meghan Markle urodziła. Ale najnowsze doniesienia na temat jej mamy temu przeczą

Królowa Elżbieta świętuje urodziny z rodziną

Królowa w dniu swojego święta zdecydowała się założyć do kościoła błękitny długi płaszcz i idealnie pasujący do niego kapelusz. Pod nakryciem wierzchnim Elżbieta II miała na sobie fuksjową sukienkę. Uwagę fotoreporterów zwróciła również stylizacja księżnej Kate. Żona księcia Williama miała na sobie płaszcz od Alexandra McQueena, w którym pierwszy raz pojawiła się w 2014 roku. Do niego miała, oczywiście, idealnie dobraną kolorystycznie sukienkę.

Życzenia dla królowej na Instagramie

Meghan Markle i książę Harry mają wspólne konto na Instagramie. Z okazji urodzin królowej opublikowano galerię zdjęć Elżbiety II, które ukazują, jak zmieniała się na przestrzeni lat. Oprócz tego pojawiły się specjalne życzenia:

Wszystkiego najlepszego Wasza Wysokość, Proszę Pani, Babciu. Życzymy Ci najpiękniejszego dnia! Harry i Meghan - czytamy.
 

Zaś na Instagramie Williama i Kate znalazły się bardziej oficjalne życzenia:

Życzymy bardzo szczęśliwych 93 urodzin Jej Wysokości Królowej.
 

My również dołączamy się do życzeń.

JP

Więcej o: