Dziś mieliśmy się dowiedzieć, że Meghan Markle urodziła. Ale najnowsze doniesienia na temat jej mamy temu przeczą

Czy Meghan Markle już urodziła? A może urodzi lada dzień? Pewności w tej kwestii nigdy nie ma. Choć plotkowano, że to właśnie w Wielkanoc księżna i książę Sussex mogą pochwalić się swoim potomstwem, teraz wiele wskazuje na to, że tak się nie stanie.

O nienaradzonym (prawdopodobnie) jeszcze dziecku Meghan Markle i księcia Harry'ego w mediach mówi się od momentu, gdy świat obiegła wieść na temat ciąży księżnej Sussex. Każdy dzień to nowa plotka, ale jak wiadomo, w każdej plotce jest ziarno prawdy. Spekulowano więc na temat imienia, a teraz spekuluje się oczywiście na temat daty porodu.

Nawet kilka dni temu pisaliśmy, że bukmacherzy nie mają już żadnych wątpliwości, Meghan urodzi w Wielkanoc. Dlaczego? Gdy Kate Middleton udała się na urlop macierzyński 22 marca 2018, urodziła dokładnie miesiąc później, czyli 23 kwietnia. 

Według tych samych obliczeń, Meghan powinna powitać na świecie dziecko 21 kwietnia, czyli dziś. Pojawia się jednak jedno istotne "ale". W Londynie obecnie nie przebywa mama Meghan, Doria. 

Zobacz wideo

Kiedy urodzi Meghan Markle? 

Jak donoszą brytyjskie media, Doria Ragland miała być przy córce w dniu porodu. Co więcej, planuje przecież zamieszkać wraz z młodymi rodzicami, by pomóc im w opiece na dzieckiem. Jednak Doria nadal przebywa w Los Angeles. Według tamtejszych tabloidów, nic też nie wskazuje na to, by lada dzień miała opuścić swój dom. 

ZOBACZ TEŻ: Do mediów trafiły zdjęcia małej Meghan Markle. Była przeurocza! Zwłaszcza ujęcia z tatą chwytają za serce

Czy więc rzeczywiście na poród Meghan Markle będziemy musieli jeszcze trochę poczekać? Chyba naprawdę tak będzie. Jednak, kiedykolwiek by się to nie wydarzyło, od razu przeczytacie o tym na Plotku. 

DH

Więcej o:
Copyright © Agora SA