Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się nowym zdjęciem syna. Niemal identyczne pokazała też Kożuchowska. Internauci od razu to wychwycili

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie zdjęcie syna prosto z tradycyjnej wielkanocnej święconki. Co zabawne, jej fani od razu zauważyli, że bardzo podobną fotografią pochwaliła się także Małgorzata Kożuchowska.

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella w tym roku skończy już 10 lat. Na najnowszym zdjęciu, które polska aktorka zamieściła na swoim Instagramie, możemy zauważyć, że Henry po prostu rośnie jak na drożdżach. Niedługo chyba prześcignie wzrostem swoją mamę. Ale wracając do samej fotografii - Alicja pochwaliła się pięknym momentem z sobotniej święconki. Uchwyciła, jak Henry niesie w kościele wiklinowy kosz pełen pokarmów. Jednak Instagram pełen jest spostrzegawczych użytkowników, którzy wychwycili, że prawie takim samym zdjęciem pochwaliła się też Kożuchowska

Zobacz wideo

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie syna. Podobnie jak Kożuchowska

Zobaczcie najpierw fotografię, którą opublikowała w sieci Alicja: 

 

A tuż pod nią oto taki komentarz: 

Kożuchowska takie samo zdjęcie z synem zamieściła.

W takim razie już tłumaczymy, o jakie zdjęcie chodzi. To fotografia, którą Małgorzata Kożuchowska zamieściła również w minioną sobotę na swoim InstaStory. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie synaMałgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie syna Instagram

No może rzeczywiście, pewne podobieństwo jest. Ale czy należy to naszym gwiazdom wypominać? Każda dumna mama pragnie przecież pochwalić się swoją pociechą, zwłaszcza w okresie świąt. Zgodzicie się?

DH