Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się nowym zdjęciem syna. Niemal identyczne pokazała też Kożuchowska. Internauci od razu to wychwycili

Alicja Bachleda-Curuś opublikowała na Instagramie zdjęcie syna prosto z tradycyjnej wielkanocnej święconki. Co zabawne, jej fani od razu zauważyli, że bardzo podobną fotografią pochwaliła się także Małgorzata Kożuchowska.

Syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella w tym roku skończy już 10 lat. Na najnowszym zdjęciu, które polska aktorka zamieściła na swoim Instagramie, możemy zauważyć, że Henry po prostu rośnie jak na drożdżach. Niedługo chyba prześcignie wzrostem swoją mamę. Ale wracając do samej fotografii - Alicja pochwaliła się pięknym momentem z sobotniej święconki. Uchwyciła, jak Henry niesie w kościele wiklinowy kosz pełen pokarmów. Jednak Instagram pełen jest spostrzegawczych użytkowników, którzy wychwycili, że prawie takim samym zdjęciem pochwaliła się też Kożuchowska

Zobacz wideo

Alicja Bachleda-Curuś pokazała zdjęcie syna. Podobnie jak Kożuchowska

Zobaczcie najpierw fotografię, którą opublikowała w sieci Alicja: 

A tuż pod nią oto taki komentarz: 

Kożuchowska takie samo zdjęcie z synem zamieściła.

W takim razie już tłumaczymy, o jakie zdjęcie chodzi. To fotografia, którą Małgorzata Kożuchowska zamieściła również w minioną sobotę na swoim InstaStory. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie synaMałgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie syna Instagram

No może rzeczywiście, pewne podobieństwo jest. Ale czy należy to naszym gwiazdom wypominać? Każda dumna mama pragnie przecież pochwalić się swoją pociechą, zwłaszcza w okresie świąt. Zgodzicie się?

DH

Więcej o:
Komentarze (56)
Alicja Bachleda-Curuś pochwaliła się nowym zdjęciem syna. Niemal identyczne pokazała też Kożuchowska. Internauci od razu to wychwycili
Zaloguj się
 • Gość: ania abcdupa

  Oceniono 62 razy 60

  jakaś moda na uwiecznianie pleców młodocianych podlotków
  słabe, nie chcesz pokazywać, nie zamieszczaj zdjęcia

 • Gość: Ekhm

  Oceniono 49 razy 43

  Ehh te zdj robione od tyłu- bezcennie puste!

 • Gość: haha

  Oceniono 31 razy 27

  zdjęcie dzieciaka z koszyczkiem, jakie odkrywcze! aż dziwne, że Kożuch tego nie opatentował

 • Gość: Marian

  Oceniono 23 razy 21

  Widocznie dzieci celebrytów są brzydkie, lub nie podobne do nikogo z rodziny

 • Gość: strajk

  Oceniono 31 razy 17

  Katecheci cywilni, czyli nie-księża , nie strajkowali – zdradzić wam dlaczego? Bo mają super pracę. Prawie każdy z nich pracuje w 2 szkołach, mają malutkie klasy, bo młodziez się wypisuje, w klasach niższych puszczają filmy i piosenki, w liceach i technikach i branżowych puszczają młodzież samopas, nie robią klasówek. I to ONI mają takie PIT-y po 6700 brutto. Bo z 2 szkół. Rozumiem, ze ksiądz katecheta nie strajkuje, bo on głosi wiarę bez przerwy.

 • yosemitesam

  Oceniono 17 razy 11

  Piękny synuś, pani Curuś !

 • nietyp

  Oceniono 11 razy 9

  Czy to oznacza, że one mają wspólnego syna??? Bo teraz, przez ten gender, globalne ocieplenie i LGBT, to wszystkiego się można spodziewać... Dzieci napastują seksualnie księży, markety w niedziele pozamykane... Chyba koniec świata nadchodzi!!!

 • philosophe

  Oceniono 8 razy 8

  Kogo interesuja te wyswiechtane, tanie i prymitywne celebrytki ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX