Jessica Mercedes skopiowana przez... Kylie Jenner na festiwalu Coachella? "Trochę więcej klasy, dziewczyno!"

Jessica Mercedes wyznacza trendy. Blogerka twierdzi, że jej pomysł na manicure skopiowała sama Kylie Jenner.

Coachella to największy muzyczny festiwal w Stanach. Co roku zjeżdżają się tam największe gwiazdy, nie brakuje także polskiej reprezentacji. Tym razem w Los Angeles bawią się Maffashion, LittleMooonster96 i Jessica Mercedes. U tej ostatniej dramat goni dramat. Jednym ze sporych zmartwieć blogerki był fakt, że zrobiła sobie zdjęcie, które nie pasowało do jej instagramowego feedu. Wrzucać, nie wrzucać? Trudne wybory, sami przyznacie. Jakby tego było mało, okazało się, że jej manicure w gwiazdki został... skopiowany. I to nie przez byle kogo, tylko najmłodszą miliarderkę na świecie, Kylie Jenner. Kardashianka pochwaliła się swoimi neonowymi paznokciami w sobotę:

 
Kylie, przestań kopiować moje paznokcie, nawet te same kolory robisz, no wiesz co! Trochę więcej klasy, dziewczyno - ironizowała Jess.
Zobacz wideo

Choć myśleliśmy, że żartuje, a podobieństwo manikiuru jest zwykłym zbiegiem okoliczności, Jessica ma inne zdanie na ten temat.

A tak serio to jej manikiurzysta mógł zobaczyć moje zdjęcie znad basenu, bo było w top zdjęciach #coachella i #coachella2019 na hashtagach.

Jessica MercedesJessica Mercedes Instagram.com/jemerced/

Chodzi o to zdjęcie:

 

Jess, gratulacje. Szczerze, my byśmy wpisali to do CV.

WJ