Łóżkowa sesja ciężarnej Kaczorowskiej i jej męża dla "Gali". Reakcje internautów bezlitosne: Żenada i parcie na szkło

Agnieszka Kaczorowska oraz jej mąż, Maciej Pela, to gwiazdy najnowszej "Gali". Choć magazyn z ich sesją zdjęciową dostępny będzie dopiero w poniedziałek, to internauci już teraz nie pozostawili na aktorce suchej nitki.

Agnieszka Kaczorowska już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Przypomnijmy, że tą jakże radosną nowiną gwiazda podzieliła się ze swoimi obserwatorami dokładnie w Sylwestra. Od tamtej pory Kaczorowska niebywale aktywnie udziela się w kwestiach parentingowych. Założyła nawet kanał na portalu YouTube właśnie o tej tematyce. Korzysta więc z tego faktu w 100 procentach, promując siebie, jak i swojego męża, Macieja, w mediach. Po wywiadach i ściankach przyszedł w końcu czas na wspólną okładkę. Padło na "Galę" i sesję zdjęciową spod pościeli. Spodziewaliście się zachytów? Nie tym razem. Internauci nie mają dla nich litości. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela na okładce "Gali"

Z okładki krzyczy napis: "Czekamy na dziecko", jakby jeszcze ktoś z nas o tym nie wiedział. Agnieszka i Maciek uśmiechają się do nas spod białej kołderki, co bez wątpienia jest sytuacją dość intymną, a zważywszy na fakt, że aktorka od lat kreuje się na osobę "chroniącą swoją prywatność", jest po prostu niezrozumiałym dla nas posunięciem. Zdjęcie prosto z okładki trafiło już do sieci. Udostępnił je na swoim Instagramie magazyn "Gala". Rekacje internautów? Bezlitosne. Oto przykłady: 

Sesja pod kołdrą. Chyba wszyscy wiemy, skąd się biorą dzieci, a sypialnia powinna być raczej sprawą intymną. 
Okładka jest, to teraz czekamy na rozstanie.
Ale mają parcie na szkło. Lans nawet w łóżku. Żenada - czytamy.

No cóż, naprawdę jest ostro. Ale nie można się też dziwić tym opiniom. Kaczorowska chce być na ustach wszystkich, ale tylko na swoich zasadach. Niestety, nie do końca tak to działa. Gdy twoim celem jest ochrona prywatności, to nie rób sesji zdjęciowej w łóżku. Bo efekt jest właśnie taki.

DH

Więcej o:
Komentarze (68)
Kaczorowska "chroni prywatność", pozując z mężem na okładce "Gali". Przyszli rodzicie pozdrawiają spod pościeli. Reakcje internautów? Bezlitosne
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 52 razy 46

  Niesamowite, że taka nijaka aktorka jednej roli i jej anonimowy mąż stały się gwiazdami medialnymi. Nigdy nie pojmę dlaczego sława stała się wartością samą w sobie.

 • Gość: 27272

  Oceniono 25 razy 23

  Już widzę jak o 5 rano ustawiają się kolejki pod kioskami w całej Polsce. &)

 • Sza Man

  Oceniono 19 razy 19

  Etat w Klanie od podstawówki do emerytury, bez względu na to jak bardzo nic się tam nie dzieje. Nie obraziłbym się na taką ścieżkę kariery.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 19

  Faktycznie żenada gazety nie kupię właśnie z powodu okładki moim zdaniem gazeta poszła w nie tą stronę będzie zalegać na półkach głupiutkiej Kaczorowskiej aktorki bez wykształcenia jej nijakiego mężulka każdy ma dość a tak wogóle to kim oni są - wzorzec że żenady

 • Gość: Polsza

  Oceniono 15 razy 15

  Żenada

 • Gość: Reżyser

  Oceniono 12 razy 10

  Niektóre aktorki czy celebrytki nie mają żadnego poczucia wstydu,robią wszystko,żeby zaistnieć.Robią zdjęcia nago,w sypialni ,w łazience,w łóżku,tak jakby nas to interesowało.Brak poczucia wstydu i niewinności,wszystko dla kariery i pieniędzy.Mnie się tonie podoba.Zdolne artystki bardziej się szanują,bo nie potrzebują reklamy,tylko takie przeciętne,co im trudno się wybić bo brak im talentu a chcą być na świeczniku.Dla mnie to nie artysta tylko statysta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX