Izabela Janachowska w końcu pokazała ciążowy brzuszek. Z przodu i z profilu. Wygląda świetnie, a poród już lada moment

Izabela Janachowska wróciła z wakacji w Dubaju do Polski. Teraz pochwaliła się ciążowymi krągłościami. Wygląda przepięknie!

Izabela Janachowska podzieliła się z fanami radosną nowiną o ciąży już jakiś czas temu. Niedawno też wróciła z zasłużonych wakacji w Dubaju. Co kilka dni dodaje nowe zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, ale bardzo rzadko pokazuje brzuch. Tym razem zrobiła wyjątek - i słusznie, bo wygląda zjawiskowo!

Izabela Janachowska pokazuje ciążowy brzuszek

Izabela Janachowska pokazała dwie fotografie, które pozwalają ocenić, jak się zmieniła w ostatnich tygodniach. Jedna zrobiona z przodu zupełnie nie zwiastuje tego, co tak naprawdę się stało z Janachowską - brzuszka w ogóle nie widać, nie pomaga też jasny kolor ubrań. Ale za to druga fotka... To już zupełnie inna bajka.

 

Widać, że to najpiękniejszy moment ciąży - a przyszła mama wygląda pięknie i kwitnąco. Bez wątpienia myślą tak komentujący obie fotografie fani, którzy wprost piszą, że Izabela Janachowska promienieje i inspiruje wszystkie przyszłe mamy.

Izabela Janachowska w ciąży

Na początku lutego hejterzy zarzucili Janachowskiej, że ciąża jest udawana, zaś dziecko urodzi surogatka. Teraz chyba wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

Dziecko Janachowskiej i jej męża, Krzysztofa Jabłońskiego, ma przyjść na świat późną wiosną.

Zobacz wideo