Meghan Markle nie jest jedyną osobą na "czarnej liście" księżnej Kate? Ostatnie doniesienia rzucają nowe światło na ich konflikt

Księżna Kate uchodziła za tę bardziej spokojną i mniej konfliktową od Meghan Markle, ale to wyobrażenie może być bardzo mylne. "The Sun" podaje, że żona księcia Williama pokłóciła się z wieloletnią przyjaciółką i podjęła kroki, by usunąć ją z towarzyskich elit Londynu.

Choć Księżna Kate od kilku miesięcy jest bohaterką tabloidów, które donoszą o jej konflikcie z Meghan Markle, nie straciła na tym wizerunkowo. Wręcz przeciwnie. To księżna Sussex jest uważana za "tę złą", która od czasu pojawienia się na brytyjskim dworze sieje zamęt. Czy słusznie? Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, księżna Kate nie jest wcale taka niewinna jak się wydaje.

Księżna Kate wystąpiła przeciwko wieloletniej przyjaciółce

Rose Hanbury jest wieloletnią przyjaciółką księżnej Kate. A raczej była, bo z nieznanych przyczyn popadła w niełaskę. Choć jeszcze niedawno spędzały ze sobą dużo czasu, nagle ich kontakt się urwał - donosi "The Sun".

Stosunki między nimi stały się napięte i nikt nie wie dlaczego. Przez lata bardzo wiele je przecież łączyło.

Sam konflikt nie jest jeszcze niczym bardzo zaskakującym. Najgorsze jest to, że Kate postanowiła użyć swoich wpływów i zażądała od Williama, by postarał się o usunięcie Rose i i jej męża z towarzyskich elit. Postawiony w niezręcznej sytuacji William podjął podobno próby pogodzenia przyjaciółek, ale niestety bez skutku.

Zobacz wideo

Rose Hanbury nie ma królewskiego pochodzenia, ale jej rodzina od zawsze przyjaźniła się z brytyjskim dworem. Jej babcia Lady Elizabeth Lambert była nawet druhną na ślubie królowej Elżbiety II i księcia Filipa w 1947 roku. Nic dziwnego, że William nie chce mieszać się w jej konflikt z Kate. Zarówno Rose, jak i jej mąż David Rocksavage z majątkiem szacowanym na 112 milionów funtów to wysoko postawione osoby.

WJ

Więcej o:
Komentarze (52)
Meghan Markle nie jest jedyną osobą na "czarnej liście" księżnej Kate? Ostatnie doniesienia rzucają nowe światło na ich konflikt
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 60 razy 14

  Żałosne są już te ciągle komentarze krytykujące Meghan: że ma czarnoskore korzenie- a co to czarnoskora gorsza? Rasizm - dobrze, że w UK nie mają z tym problemu, takiego jak w nowoczesnej Polsce. Rozwodka - no i co z tego? Skoro Harremu to nie przeszkadza to czemu Wam? No ale najśmieszniejsze jest to gloryfikowanie Kate, jaka to jest cudowna, dobra itd...a rzeczywistość może być całkiem inna.

 • Gość: targ

  Oceniono 40 razy 12

  Takie brwi jak Kate, ma taka baba na targu, u której warzywa kupuję. Też są czarniste od tuszu i henny i jej na czoło wchodzą, ...a makijaż oczu też podobny. Błekitny cień i wszystko czarną kredką obrysowane.
  Światowo:)))

 • Gość: Gość

  Oceniono 34 razy 12

  Kompletne bzdury

 • Gość: Adam

  Oceniono 30 razy 8

  Kate wyglada na zawzieta i zazdrosna osobe. Moim zdaniem Meghan jest znacznie sympatyczniejsza.

 • stemp10

  Oceniono 4 razy 4

  Szczerze to lotto mi to koło tyłka czyli du..

 • Gość: Dana

  Oceniono 40 razy 4

  Kate ma malo swiatla w sobie, przyszla zona krola Anglii, tam jest tylko tytul i pozycja..nigdy nie
  pracowala, ma energie taka sama jak krolowa,
  Meghan pracowala , jest Amerykanka o innym
  temperamencie i bardzo kocha Harrego..dlatego one nie moga sie porozumiec...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX