Małgorzata Rozenek została wyprowadzona z równowagi: Wyp**rdalać możesz ty, z tego profilu

Małgorzata Rozenek-Majdan pod swoim postem wdała się w dyskusję z fanem, który skrytykował "lans na LGBT". Dosadnie mu odpowiedziała.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Radosławem Majdanem. Oboje pozują w koszulkach #SportPrzeciwHomofobii, gdyż były piłkarz wspiera akcję Kampanii Przeciw Homofobii.

Zobacz też: Fan zapytał Małgorzatę Rozenek, co by było, gdyby jej syn przyprowadził do domu chłopaka. Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek odpowiada dosadnie

Ogólnie pod postem pojawiło się wiele słów zapewniających wsparcie dla kampanii. Jednak nie obyło się bez ataków i negatywnych komentarzy. Jeden z nich szczególnie oburzył Małgorzatę Rozenek.

Czy możecie wyp... z tym lansem na LGBT. Kogo to obchodzi kto z kim śpi. To naprawdę temat warty uwagi? Może pomożecie naprawdę potrzebującym? Np. brudnym i śmierdzącym bezdomnym… Tylko tu nie będzie fejmu zblazowanej warszafki [pis. oryg.] - napisał internauta.

"Perfekcyjna" odpisała na to nie ukrywając emocji, jakie w niej wzbudził:

Po pierwsze to nie lans, a walka o prawa ludzi, po drugie skąd wiesz, że nie pomagamy osobom bezdomnym? A po trzecie to wyp... możesz ty, z tego profilu - zwróciła się do niego.

Jak widać Małgorzata Rozenek potrafi dosadnie odpowiedzieć, kiedy ktoś zaatakuje coś, co dla niej jest ważne. Co myślicie o jej zachowaniu?

AW

Więcej o: