Fan zapytał Małgorzatę Rozenek, co by było, gdyby jej syn przyprowadził do domu chłopaka. Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z Radosławem Majdanem. Oboje pozują w koszulkach #SportPrzeciwHomofobii. W komentarzach pod postem wylała się lawina komentarzy. Nie wszystkie są pozytywne.

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie kryła, że otacza się przyjaciółmi, którzy zaliczają się do środowiska LGBT. Gwiazda odważnie też broni ich praw, co udowodniła dołączając do akcji #SportPrzeciwNienawiści. Wraz z mężem, Radosławem Majdanem, wzięła udział w Kampanii Przeciw Homofobii, co niestety nie spodobało się sporej części jej fanów.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera organizacje LGBT

Małgorzata na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Radkiem, a oboje mają na sobie koszulki ze wspomnianym powyżej napisem #SportPrzeciwNienawiści. 

Jako klasyczna WAGS wspieram męża, który popiera akcję Kampanii Przeciw Homofobii #sportprzeciwhomofobii, bo miłość jest jedna, bo wszyscy jesteśmy ludźmi, bo sport powinien łączyć nie dzielić - napisała.

W komentarzach pod wpisem gwiazdy natychmiast rozpętała się burza. Internauci pokusili się o kilka naprawdę mocnych słów pod adresem Małgosi. 

Czyli jeśli Pani syn przyprowadzi ukochanego do domu, przedstawiając go jako jego miłość i przyszłego męża, to będzie Pani happy? - zapytała nawet jedna z internautek.

Co ciekawe, na odpowiedź gwiazdy nie musieliśmy zbyt długo czekać. Rozenek w kontrze wyznała: 

Jeśli on będzie happy, to ja też będę happy. Na tym polega miłość.

Wśród osób komentujących zdjęcie Małgosi i Radka znalazło się również i sporo osób, które pogratulowały im tak świetnej decyzji, jaką jest wsparcie akcji LGBT. 

Brawo! Dla takich zdjęć obserwuję ten profil.
Cieszę się! Jesteście wspaniali!
Super, brawo Wy - czytamy.

Trzeba przyznać, że temat dla wielu nadal jest bardzo kontrowersyjny. Małgorzata i Radosław wykazali się więc sporą odwagą.

DH

Więcej o:
Komentarze (64)
Fan zapytał Małgorzatę Rozenek, co by było, gdyby jej syn przyprowadził do domu chłopaka. Odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: Nika

  Oceniono 33 razy 17

  Generalnie nie przepadam za żadnym z nich tak chętnie uścisnęła bym obydwoje za mądre i liberalne poglądy. Niestety większość katolików bliźniego swego z grupy LGBT leczyło by prądem lub innymi torturami

 • Gość: Iss

  Oceniono 24 razy 12

  Zawsze byłam tolerancyjna. Niedawno moja 15 letnia córka powiedziała, że jest Bi. Ma moje wsparcie. Ma być szczęśliwa. A inni ludzie....w nosie to mam.

 • Gość: jaaaaa

  Oceniono 5 razy 5

  gdyby moj syn przyprowadził do domu chłopaka to zmartwiło by mnie tylko jedno , jak sobie poradzą w tym nietolerancyjnym świecie ,,,,bo każdy jest taki tolerancyjny dopóki ktoś inny ma ten problem , dopóki mu gej na drodze nie stanie

 • Gość: Elzbieta

  Oceniono 17 razy 5

  Nie lubię jej. Ale za te wypowiedz wielkie dziękuję. Mam 65 lat niejedno widziałam i słyszałam.

 • Gość: Dora

  Oceniono 11 razy 5

  Brawo Wszyscy powinnismy być tolerancyjni i kochać bliźnich a nie dzielić na lepszych i gorszych Są tylko mądrzy i głupi Kiedy w końcu zrozumiemy ze wszyscy jesteśmy ludźmi wiec kochajmy się a nie nienawidzmy

 • Gość: Grrażyna

  Oceniono 15 razy 5

  No i ma rację! Ja też mam syna i będę szczęśliwa, jeżeli on tez znajdzie szczęście.

 • bezpieczna123

  Oceniono 3 razy 3

  Niech sie sredniowieczna ciemnota przestanie afiszowac ze swoja ciemnota bo wstyd na cala Europe robia. Nigdzie indziej takie akcje nie sa potrzebne tylko w polskim ciemnogrodzie. Boicie sie tych gejow jakby was wszystkich mieli wybzykac! Nic nie robia tylko dybia na was ze swoimi fujarami. Co za ciemnota...

 • tadeuszzex

  Oceniono 17 razy 3

  brawo panstwo majdanowie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX